Agents of S.H.I.E.L.D. Nathan Petrelli jako klasický komiksový záporák

Nathan Petrelli jako klasický komiksový záporák

Nathan Petrelli jako klasický komiksový záporák

Agents of S.H.I.E.L.D. mají další dvoutýdenní pauzu, s tím už nic nenaděláme. Když se však seriál v dubnu zase vrátí, můžeme se těšit na nové představení klasického komiksového padoucha, kterého v rámci světa Marvel Cinematic Universe ztvární americký herec Adrian Pasdar alias Nathan Petrelli z kultovního seriálu Heroes.


3 0
16.3.2014

Adrian Pasdar si v (minimálně) jedné z následujících epizod zahraje plukovníka Glenna Talbota, který v původních komiksech strávil dlouhé roky ve snaze najít a polapit Hulka. Jeho největším úspěchem se pak stalo zjištění, že Hulk je ve skutečnosti alter ego Bruce Bannera, což Hulkovi/Bannerovi jejich útěk před armádou značně ztížilo.

Talbot se na stříbrném plátně objevil už ve filmovém Hulkovi Anga Leeho z roku 2003, kde ho ztvárnil Josh Lucas. V kanonickém světě Marvel Cinematic Universe se však tato postava poprvé objeví až v seriálu Agents of S.H.I.E.L.D. v podání Adriana Pasdara. A nebude asi velkým překvapením, že právě jeho Talbot má agentům S.H.I.E.L.D.u v se­riálu působit nemalé potíže.


Fanoušky Adriana Pasdara by rovněž mohlo zajímat, že přestože v nově ohlášené řadě seriálu Heroes se pravděpodobně neobjeví, na plno si ho můžete užít v pilotní epizodě nového mysteriózního seriálu The After, kterému byla nedávno odklepnuta celá první série. A aby toho nebylo málo, Pasdar navíc i propůjčil svůj hlas animovanému Iron Manovi v loni odstartovaném seriálu Avengers Assemble.

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy