Agents of S.H.I.E.L.D. Rozhovor s Elizabeth Henstridge o finále druhé řady

Rozhovor s Elizabeth Henstridge o finále druhé řady

Rozhovor s Elizabeth Henstridge o finále druhé řady

Co se stalo s Jemmou Simmons v závěrečných vteřinách finále druhé řady seriálu Agents of S.H.I.E.L.D.? Tak s tím si lámou hlavu nejen diváci, ale v novém rozhovoru pro server EW.com mimo jiné i samotná představitelka agentky Simmons, 27letá Angličanka Elizabeth Henstridge.


30 0
24.5.2015

Původní rozhovor s Elizabeth Henstridge si můžete přečíst na serveru EW.Com.

Přestože Elizabeth Henstridge má podepsanou smlouvu pro třetí řadu seriálu Agents of S.H.I.E.L.D., což znamená, že její příběh v útrobách mimozemského artefaktu jistě nekončí, nikdo pořád tak úplně neví, co se s Jemmou Simmons na konci finále druhé řady vlastně stalo. Co si o tom ale myslí samotná Elizabeth?


Kdyby se mé postavě mělo stát něco opravdu vážného, tak to by mi dopředu zavolali. […] Z části si říkám, že pokud to má co dělat s Inhumans, mohlo by to být něco jako jejich mlha. Že je to prostě nějaký gel, který mi dá superschopnosti, ale asi to tak nebude. Nejspíš někde jsem, někam mě to přemístilo.

Během natáčení nás napadaly nejrůznější teorie. Že mě to třeba vrátí časem a budu moct zabít Warda. Nebo mě to třeba třeba vrátí časem a Fitz a ostatní mě z nějakého důvodu nebudou znát. Nebo budu třeba neviditelná a nikdo o mně nebude vědět. A nebo co když jsem jen uvězněná v tom kameni? To by byla hrůza. Teorií je opravdu spousta, ale já si upřímně myslím, že je to skutečně nějaké transportní zařízení.

V rámci finále série ale Henstridge ocenila alespoň to, že Fitz a Simmons si navzájem konečně vyjádřili své city, a že je teď její postava i zkušenější a odolnější a bude se moct s touto situací lépe poprat.

Ať se jí stane cokoliv, tak s jejich posledním rozhovorem na paměti si Jemma určitě říká: „Fitz pro mě určitě přijde, protože je to teď můj kluk!“ […] Jemma má za sebou základní bojový výcvik, ale rozhodně to není žádný bojovník. Určitě je teď lepší v manipulování a lhaní, takže pevně věřím tomu, že ať už je teď kdekoliv, je na to líp připravená, i když možná pořád ne tak dobře, jak bude třeba.

Elizabeth se o osud své postavy ale celkově nebojí a spíš je ráda za jakoukoliv příležitost, kterou jí seriál nabízí.

Sem tam se musím nevěřícně štípnout, že v tom seriálu pořád jsem. Máme za sebou 44 epizod a já byla v každé z nich. Strašně mě to baví. Jako herci se vám prostě může stát, že pro dobro seriálu vás buďto zabijí, nebo vás třeba z pár epizod vynechají. Tenhle seriál je momentálně větší než já nebo kdokoliv v něm. Jsem z něj teď vážně nadšená a prostě jsem si řekla: „Buď mi zavolají, nebo mi nezavolají.“

Je to teď takový zvláštní pocit. Máme za sebou dvě řady a já nechci, aby to nikdy skončilo, ale kdyby to mělo skončit, myslím, že tuhle postavu už jsem vážně stihla poznat. Kdyby se tohle stalo na začátku první řady, byla bych z toho asi vážně nervózní, ale teď už z toho mám jen takový zvláštní pocit. A jak říkám, kdyby šlo o něco vážného, zavolali by mi.

Ve své již třetí řadě se Agents of S.H.I.E.L.D. na stanici ABC vrátí na začátku letošního podzimu. Do té doby nezapomeňte sledovat náš web pro další novinky.

FOTO: ABC, EW.com

Diskuze /11

Crooker

Tak teď nevím, jestli se naučila tak dobře lhát, že nic neví nebo opravdu nic neví :D

#2 Hurley
24.5.2015 | 19:14:31
Hurley

#1 Crooker: Opravdu nic neví. Tyhle věci se před hercama fakt zatajujou (navíc je taky otázka, jestli to momentálně ví vůbec samotní tvůrci). :)

#3 lksvcr #4 paule
webmaster
24.5.2015 | 20:30:28
lksvcr

#2 Hurley: Řekl bych, že tvůrci nějakou hrubou představu mít musejí. Z těch teorií co zmiňovala ta herečka mi přijde ta její, o to teleportaci, jako nejlepší. Mohlo by jí to teleportovat do nějakého vězení na jiné planetě, odkud by jí vysvobodila lady Sif.

24.5.2015 | 21:29:10
paule

#2 Hurley: radši budu věřit že už nějakej plán mají :)

24.5.2015 | 21:29:35
Fufinko

A vy komixáci o tomhle šutru nic nevíte ? :D Většinou mě tu v diskuzi někdo uklidní vysvětlením jak to bylo v komixech abych si udělal představu a neměl strach. Inhumans vypadali jako že „ví o co go“ :D Neřikejte že se tu nenajde nikdo kdo nemá nastudovaný Inhumans x)

#11 Cute_unicorn
24.5.2015 | 22:46:13
Fufinko

má* -_-

24.5.2015 | 22:46:58
Michelle84

teória o tom že ju to niekde preteleportovalo ma veru nenapadla. Znie to zaujímavo. Tiež som si lámala hlavou že čo je s ňou. No som zvedavá čo sa na jeseň dozvieme :)

24.5.2015 | 23:43:13
Misfits

Jako první mne napadalo, že se Jemma nakazí „smrtelnou nemocí,“ která bude účinkovat pouze na Inhumans, tedy stane se „zbraní“ proti nim. Teorie s teleportem a doplnění o i lady Siv se mi zamlouvá taky, ovšem nemyslím si, že by se pouhé teleportace do vězení Skyina matka tak bála (mám za to, že v jednom díle říkala, že by ten „kámen“ mohl znamenat konec pro celé Inhumans).

25.5.2015 | 11:51:27
Pavlík24

Mě je celkem jedno jak to bude pokračovat.Hlavně že bude Beth na place.

25.5.2015 | 13:20:04
Skadi Laufey

Na fórech jsem i četla, že je možné, že Fitz je Inhuman. Kámen totiž stále mění podobu když jsou scény s vojáky, ale když se Leo opíral o tu „vitrínu“ v čem kámen je ani se nepohnul ani dokonce když to pootevřel, až když Jemma k tomu přišla a chtěla to zavřít se kámen pohnul.

Pak je tu další teorie a to, že sama Jemma je Ihnuhman a stane se z ní nástroj na zabíjení se kterým se agenti ve 3. sezóně budou muset poradit.

Jinak jsem četla už jen zmiňované teori ve článku. :)

30.5.2015 | 20:27:39
Cute_unicorn

#5 Fufinko: nějaké Inhumans jsme četl :D ale o šutru tam nic nebylo :D Jinak jsem rád že zůstává v serialu. Chyběla by.

3.6.2015 | 22:49:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Constantine se dočká pokračování, až Edna letos vyhraje lupu 

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Aktuální epizoda

Epizoda S04E22: World's End

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @OlafDark
Korekce: @Sluníčko11
Časování: @KlárkaP

Překlad sedí na verze Agents of S.H.I.E.L.D.:

  • S04E22 HDTV x264 KILLERS
  • S04E22 HDTV XviD FUM
  • S04E22 720p HDTV DIMENSION
  • WEB-DL

Reklama

Momentka

Momentka

Nepřehlédněte

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Marvel Television: Všechny seriály ve filmovém světě

Vesmír Marvelu se neustále rozrůstá a to nejen na poli filmů, ale i seriálů. Mysleli jste si, že se dočkáte pouze S.H.I.E.L.D.u, Carterové nebo seriálů od Netflixu? Omyl, Marvel toho plánuje mnohem víc a začíná se do toho také sám trochu zamotávat.

Nejoblíbenější postavy