Agents of S.H.I.E.L.D. (Agenti S.H.I.E.L.D.)
91/100 - 655×

Agents of S.H.I.E.L.D.(Agenti S.H.I.E.L.D.)

V seriálu z produkce Josse Whedona navazujícího na film Avengers z roku 2012 dává zmrtvýchvstalý agent Phil Coulson dohromady tým agentů S.H.I.E.L.D.u, kteří budou řešit a zkoumat nové neobvyklé případy po celém světě a chránit obyčejné před vším neobyčejným, záhadným a nebezpečným.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
7 sezón | ABC | 43 minut
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Brian Patrick Wade (Absorbing Man), Maya Stojan (Agentka 33), Mallory Jansen (Aida), Alicia Vela-Bailey (Alisha Whitley), Harlow Happy Hexum (Alya Fitz), Blair Underwood (Andrew Garner), Christine Adams (Anne Weaver), B. J. Britt (Antoine Triplett), Adrianne Palicki (Bobbi Morse), Patrick Cavanaugh (Burrows), Kyle MacLachlan (Calvin Zabo), Chloe Bennet (Daisy Johnson), Lucas Bryant (Damon Keller), Enver Gjokaj (Daniel Sousa), Reed Diamond (Daniel Whitehall)

Jasper Sitwell

Jasper Sitwell

Vysoce postavený agent S.H.I.E.L.D.u, který mnohokrát spolupracoval s Coulsonem a zároveň v organizaci sloužil jako jeden z infiltrátorů Hy­dry.

Sezóny 2
2013 - 2018

Základní informace

Jasper Sitwell je jedním z agentů S.H.I.E.L.D.u, který byl Hydrou vychováván již od dětství. Za těch mnoho let u S.H.I.E.L.D.u se tak připravoval celou dobu na převrat a mezitím se vypracoval až nahoru, kdy se setkal i se samotnými Avengery. Nakonec zemřel ve Washingtonu, kdy jej zabil Winter Soldier poté, co jej Hydra začala podezírat, že mohl pomoci Kapitánu Amerikovi.

První série

V seriálu se se Sitwellem setkáváme v Uzlu, kde asistoval Victorii Handové. Při příjezdu Coulsona jej i jeho tým přivítal a následně odvedl Coulsona, May a Warda na brífink, kde se řešilo zařízení v Jižní Ossetii. Na misi nakonec vyrazil Ward spolu s Fitzem, ale několik členů jejich týmu nevěřilo tomu, že by jim říkali všechno. Sitwell proto Jemmu nachytal, když se pokoušela nabourat do systému, ale ona se jen bránila, že hledala toaletu. Když se jí to nepodařilo, začala s ním flirtovat a nakonec jej i omráčila. Sitwell byl převezen na ošetřovnu a následně se vrátil ke své práci. Mise Warda a Fitze byla navíc úspěšná a vrátili se v bezpečí na základnu.

O nějaký čas později začal Sitwell pracovat s Coulsonem na dopadení Jasnovidce. Sitwell byl však brzy odvolán a musel odjet na loď Lemurian Star, načež byl o pár dní později zabit Winter Soldierem.

Pátá série

V páté sérii jsme dostali možnost nahlédnout do Sitwellovy minulosti, kdy studoval spolu s Haleovou na Akademii Hydry. Den před dostudováním poslouchal řeč Daniela Whitehalla o projektu Ničitel světů a po zkouškách byl Hydrou přiřazen práce do S.H.I.E.L.D.u, kde pracoval až do své smrti.

Foto: Marvel, ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
sábahi

Miluju scénu kde ho Simonsová střelí :D

10.2.2021 | 16:44:30
Kothy

smejd…

24.4.2020 | 15:57:19
xflori01

Sitwella jsem měl rád a mrzí mě, že skončil na straně Hydry, což pro něj nedopadlo dobře.

webmaster
23.4.2020 | 22:27:36

Nepřehlédněte

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Podívejte se na tým S.H.I.E.L.D.u v průběhu let

Premiéra sedmé a poslední série je už zítra, takže bychom se mohli podívat na hlavní postavy a jejich příběhy v průběhu let seriálu. V následujícím článku uvidíte krátké ukázky všech hlavních postav.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama