Avengers Chris Hemsworth hodlá v roli Thora pokračovat i po Love and Thunder, ale jak dlouho budeme vídat Natalii Portman?

Chris Hemsworth hodlá v roli Thora pokračovat i po Love and Thunder, ale jak dlouho budeme vídat Natalii Portman?

Chris Hemsworth hodlá v roli Thora pokračovat i po Love and Thunder, ale jak dlouho budeme vídat Natalii Portman?

Chris Hemsworth a jeho Thor patří mezi první generaci hrdinů v MCU. Ta už pěkně prořídla a svůj další sólový film dostal prakticky už jen Thor. Zdálo se, že předá otěže svému nástupci, kterým neměl být nikdo jiný než Jane Foster. Nakonec by ale vše mohlo být trochu jinak.

30 0
16.9.2020

Herec Chris Hemsworth přiznává, že ho hraní Thora po Ragnaroku daleko více baví. Režisér Taika Waititi zkrátka přinesl čerstvý vítr do celé série. Mohlo by se zdát, že po odchodech Iron Mana, Kapitána Ameriky a Black Widow řekne i Thor MCU své sbohem. Podle posledního vyjádření herce to tak ale nevypadá. Ten se totiž vyjádřil pro polský magazín Elle Man, kde jasně promluvil o možném odhození kladiva jednou provždy:

Zbláznili jste se? Ještě nejdu do důchodu. Thor je ještě mladík, vždyť mu je okolo 1500 let. Teď ještě nepřišla chvíle, kdy řeknu postavě a značce Marvel sbohem. Alespoň v to doufám.


Pokud bude mít studio Disney zájem, Thora v podání Hemswortha může využít. A věřte nám, studio bude mít velký zájem. Chris Hemsworth se za posledních deset let stal značkou sám o sobě a dokáže na sebe upoutat velkou pozornost diváků (v pozitivním slova smyslu). Po netflixovském hitu Extraction ho čeká další díl a celá řada jiných zajímavých rolí. O Hemswortha se studia přou.

(Ten, kdo má rád spolupráci Hemswortha a Portmanové, se jistě musí těšit na další díl. Foto: Disney)

Pokud má tedy herec zájem o setrvání v roli, Disney velice rádo využije jeho služeb. Je velice nepravděpodobné, že by se ho dobrovolně vzdalo. Vždyť i v případě Iron-Mana, Kapitána Ameriky a Black Widow šlo především o rozhodnutí herců, kteří si již mysleli, že je načase posunout jejich herecké kariéry dál. A v takové fázi Hemsworth není. Protože ten stíhá v mezičase točit i celou řadu jiných a zajímavých filmů (Zlý časy v El Royale, Rivalové, V srdci moře apod.).

Před časem se spekulovalo, že Thor předá štafetu Jane Foster. Natalie Portman se vrátí do role poté, co ji přemluvil režisér Taika Waititi. Dobrý scénář zkrátka herečku přesvědčil k návratu, i když dlouhá léta Marvelu další spolupráci odmítala. Mnozí si ovšem mohli myslet, že Jane následně dostane svou vlastní sérii a v MCU se ohřeje na delší dobu. Tak to ale nebude.

Natalie Portman se v poslední době velkým blockbusterům spíše vyhýbá. U Thora udělala v roce 2011 výjimku a stejně tak je to i nyní. Jako Jane Foster se vrátí ve filmu Thor: Love and Thunder, ale následně studio a herečka nemají v plánu, že bychom Jane vídali v nějaké samostatné sérii či celkově v MCU častěji. Hlavní slovo bude mít stále Thor v podání Chrise Hemswortha.

Co říkáte na tyto nové zprávy? Jste rádi, že Hemsworth s rolí ještě nekončí?

Zdroj: SceenArt.com

Diskuze /5

Ananas

Som teda zvedavý ako sa s tým popasujú že tam Jane nebola dlhú dobu a zrazu sa zjaví, a potom tam zase nebude.. Podľa mňa zbytočné ju tam volať ak sa nemá v pláne objaviť aspoň v 2–3 filmoch

16.9.2020 | 17:02:09
Ratemus

Je to jasný, hodně se to má inspirovat Aaronovou sérií kde je právě Jane jako Mighty thor, nejspíš zemře na rakovinu nebo prostě umře jinak protože je fakt už blbost aby zase jen tak zmizela… Že jsou s Thorem velké plány je jasné, bude hrát zde a pak v gog 3 a určitě bude mít celou novou trilogii plus týmovky. Podle mě z něj chtějí udělat King Thora, starého thora. Vrcholem mcu má být Secret wars, v předloze má Doom celou armádu Thorů ze všech realit, čekám že to bude možná i zde a právě v Secret wars čekám že zemře a dostane se do Valhally. Že Portman neprevezme pochodeň bylo jasné, to měla být jen dočasná záležitost, Jane jako Mighty thor je hodně populární ale aby převzala pochodeň, to fakt ne

#5 choudys
16.9.2020 | 17:13:20
Lex Luthor

Dobrá zpráva Chris hrál i v nejnovějších Mužích v černém

#5 choudys
16.9.2020 | 22:27:04
LAZARUS111

to su rozhodne super spravy

16.9.2020 | 23:00:49
choudys

#3 Lex Luthor: kterej se jim ale vůbec nepovedl.

#2 Ratemus: díky za info

17.9.2020 | 7:24:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální film

Spider-Man: Far From Home


Premiéra: 4.7.2019
Režie: Jon Watts
Scénář: Chris McKenna, Erik Sommers
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Tom Holland, Jacob Batalon, Zendaya, Jake Gyllenhaal, Marisa Tomei, Angourie Rice, Hemky Madera, Numan Acar, Samuel L. Jackson, Cobie Smulders, Martin Starr, Jon Favreau, Tony Revolori a další 

VAŠE HODNOCENÍ
PROFIL FILMU
OHODNOŤTE POSTAVY – Již brzy
RECENZE FILMU

Marvel Cinematic Universe

PRVNÍ FÁZE

 

DRUHÁ FÁZE

 

TŘETÍ FÁZE

 

Reklama

Postavy

Reklama

Galerie

Galerie