Batwoman
62/100 - 75×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

S03E08: True Destiny

S03E08: True Destiny

Mary a Alenka si budují vzájemnou důvěru. Ryan, Luke a Sophie se je naopak snaží odtrhnout od sebe. Renee musí čelit své nešťastné minulosti a Bat tým se snaží přijít na způsob, jak v Mary potlačit její novou zlou identitu.

cz sk
13.1.2022
523 000
43 minut

Základní info:

Režie: Marshall Virtue
Scénář: Ebony Gilbert a Daphne Miles
Hrají: Javicia Leslie (Ryan Wilder/Batwoman), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Robin Givens (Jada Jet), Victoria Cartagena (Renee Montoyová), Nick Creegan (Marquis Jet), Allison Riley (Dana Dewitt), …

Upoutávka k osmé epizodě třetí série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Pro mě trochu slabši dil, musim řict že nemělo chybu jak Ryan a spol pronikli na ten ples aby našli deniky od Batmana a musim řict že jsem nečekal že Mary prozradi identitu Batwoman a jsem zvědav jestli to Marquis hodla v budoucnu použit pokud se ovšem probere a nemělo chybu jak si Alenka v klidu pochutnavala a nic si ze Sophie nedělala ale nečekal jsem že to co Montoyova slibila se ukazalo jako podvod a chtěla jen ve skutečnosti najit Pam.

30.3.2023 | 13:48:32
RagnarokCzD

Taky vám přijde, že kdyby se odphotoshopoval ten netopýří kostým, tak by se vlastně vůbec nic nezměnilo?

Sakra CW myslete! Koukáme na seriály o superhrdinech protože sakra chceme vidět superhrdiny, ne rodinný drama zbohatlickejch černochů. -_-

22.2.2022 | 11:12:01
Basim

Už to jde pomalu do prdele!

16.1.2022 | 17:07:15
František Lukeš

No čekal jsem větší zápletku o tom jak Ryan získá zpět svou věž… Škoda… Každopádně jsem čekal víc akce

15.1.2022 | 17:26:53
Lex Luthor

Batwoman se vrací a zdá se, že černý joker skončil dřív než začal

13.1.2022 | 16:37:18

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama