Batwoman
63/100 - 72×

Batwoman

Slavná gothamská hrdinka se v rámci Arrowerse konečně dostává na televizní obrazovky ve sdíleném univerzu s Green Arrowem a spol.

USA | 2019 | Ukončeno
vysílání
3 sezóny | CW | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Komiksový
hrají
Ruby Rose (Kate Kane), Javicia Leslie (Ryan Wilder), Rachel Skarsten (Alenka), Camrus Johnson (Luke Fox), Nicole Kang (Mary Hamilton), Meagan Tandy (Sophie Moore), Dougray Scott (Jacob Kane), Christina Wolfe (Julia Pennyworth), Gabriel Mann (Tommy Elliot), Wallis Day (Circe Sionis/Kate Kane), Elizabeth Anweis (Catherine Hamilton-Kane), Sam Littlefield (Myšák), John Emmet Tracy (August Cartwright), Shivani Ghai (Safiyah Sohail), Peter Outerbridge (Roman Sionis)

S03E09: Meet Your Maker

S03E09: Meet Your Maker

Ryan, Sophie a Luke se snaží vystopovat původní Poison Ivy, když se po městě brzy roznese, že Pamela Isley se vrátila do Gothamu. Mary objevuje limity své moci a Alenka se snaží ochránit svou sestru před nebezpečím. Jada se snaží pomoct svému synovi a oslovuje někoho ze své minulosti.

cz sk
20.1.2022
443 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael C. Blundell
Scénář: Caroline Dries a Maya Houston
Hrají: Javicia Leslie (Ryan Wilder/Batwoman), Camrus Johnson (Luke Fox), Rachel Skarsten (Alenka), Meagan Tandy (Sophie Moore), Nicole Kang (Mary Hamilton), Robin Givens (Jada Jet), Victoria Cartagena (Renee Montoyová), Nick Creegan (Marquis Jet), David Ramsey (John Diggle), Bridget Regan (Pamala Isley/Poison Ivy), Adam Lolacher (lovec), …

Upoutávka k deváté epizodě třetí série:

Foto: CW

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
RagnarokCzD

Asi největší šok pro mě byl, že nově představená postava byla běloška … sice pořád lesba, takže se držíme menšinový politky, ale i tak …

Diggla už bych taky nejradši z CW universa chirurgicky odstranil. :-/ Mi přijde že takhle přesně vypadá kariéra herce kterej je v prdeli, ale odmítá si to přiznat, tak bere cameo kdekoli se dá, ale o pořádnou roli nezakopne.

22.2.2022 | 11:13:50
Basim

John Diggle mi už leze na nervy pořád se cpe do nějakého seriálu pořád se bude cpát do další a dalších superhrdinských seriálů. Kdyby ho v tomhle díle zabili, dostal by pět hvězd.

25.1.2022 | 10:28:03
Bruce.Kent

Diggla vidím vždycky rád :)

25.1.2022 | 4:53:01
Lex Luthor

John zase v Batwoman jinak epizoda prakticky o ničem akorát konec byl zajímavý.

20.1.2022 | 17:47:27

Batwoman na HBO GO

Batwoman si můžete pohodlně pustit na streamovací službě HBO GO, kde je k nalezení jak s českými titulky, tak s českým dabingem.

Novinky z Gothamu

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW nás znovu zavede do Gothamu v připravované novince Gotham Knights

Stanice CW oznámila vývoj dalšího seriálu, který rozšíří jejich produkci zaměřenou na DC svět. Na příští seriálovou sezónu je v plánu zdvojnásobit dávkování povídek z gothamského prostředí. Diváci si kromě Batwoman budou moci vychutnat novinku Gotham Knights.

Reklama

Trailer ke třetí řadě

Thumbnail Play icon

Plakáty

Plakáty

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama