The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)
92/100 - 1 139×

The Big Bang Theory(Teorie velkého třesku)

Spolubydlící Sheldon a Leonard a jejich kolegové a dobří přátelé Raj a Howard jsou geeci – někdo by řekl až nerdi. Všichni jsou inteligentní věděčtí pracovníci a milovníci (převážně sci-fi) filmů, her a komiksů a jejich pokusy o sblížení se nebo alespoň o komunikaci se ženami bývají žalostně neúspěšné… a vtipné. Jaká bude reakce, když se přimíchá nová krásná sousedka, herečka/servír­ka Penny?

USA | 2007 | Ukončeno
vysílání
12 sezón | CBS | 22 minut
žánr
Komedie
hrají
Jim Parsons (Sheldon Cooper), Johnny Galecki (Leonard Hofstadter), Kaley Cuoco (Penny), Simon Helberg (Howard Wolowitz), Kunal Nayyar (Rajesh Koothrappali), Melissa Rauch (Bernadette Rostenkowska), Mayim Bialik (Amy Farrah Fowlerová), Kevin Sussman (Stuart Bloom), Carol Ann Susi (Paní Wolowitzová), John Ross Bowie (Barry Kripke), Laura Spencer (Emily Sweeneyová), Sara Gilbert (Leslie Winkleová), Wil Wheaton (Wil Wheaton), Brian George (V. M. Koothrappali), Laurie Metcalf (Mary Cooperová)

Mike Rostenkowski

Mike Rostenkowski

Otec Bernadette.

Sezóny 4
2012 - 2015

Michael „Mike“ Rostenkowski je otec Bernadette a dalších pěti dětí, které má se svojí manželkou. Je hrubý a neurvalý a často ostatní šikanuje. Je nesmírně silný a dokáže holýma rukama rozlousknout ořech.

Pro svou dceru Bernadette má Mike slabost. Svého zetě Howarda nemá rád, ale ohromilo jej, že se z něj stal astronaut. Kromě toho nemá rád, když někdo zmiňuje Jimmyho Cartera, zahrádkáře, cizince, homosexuály, Seana Penna, druhý vatikánský koncil, biopotraviny, zákony o držení a používání střelných zbraní a recyklování.

O Howardově matce Mike prohlásil, že má větší knír než on. Než odešel do důchodu, býval policistou. Zmínil se též, že jeho bývalý parťák byl zastřelen jeho vlastní ženou, které přeskočilo. Mimo to dostal jeho vnuk, Neil Michael Wolowitz, prostřední jméno po něm.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sice tam byl málokrát, ale jeho rozhovory s Howardem jsou top.

23.11.2019 | 17:20:45
hoolio88

Tenhle chlápek mě baví, hlavně jeho společný scény s Howardem :)

20.3.2019 | 9:05:41
Kothy

typek :D

12.3.2019 | 21:23:06

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama