The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku) Mike Rostenkowski

Mike Rostenkowski

Mike Rostenkowski

Otec Bernadette.

Sezóny 4
2012 - 2015

Michael „Mike“ Rostenkowski je otec Bernadette a dalších pěti dětí, které má se svojí manželkou. Je hrubý a neurvalý a často ostatní šikanuje. Je nesmírně silný a dokáže holýma rukama rozlousknout ořech.

Pro svou dceru Bernadette má Mike slabost. Svého zetě Howarda nemá rád, ale ohromilo jej, že se z něj stal astronaut. Kromě toho nemá rád, když někdo zmiňuje Jimmyho Cartera, zahrádkáře, cizince, homosexuály, Seana Penna, druhý vatikánský koncil, biopotraviny, zákony o držení a používání střelných zbraní a recyklování.


O Howardově matce Mike prohlásil, že má větší knír než on. Než odešel do důchodu, býval policistou. Zmínil se též, že jeho bývalý parťák byl zastřelen jeho vlastní ženou, které přeskočilo. Mimo to dostal jeho vnuk, Neil Michael Wolowitz, prostřední jméno po něm.

Foto: CBS

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
S.T.A.L.K.E.R.

Sice tam byl málokrát, ale jeho rozhovory s Howardem jsou top.

23.11.2019 | 17:20:45
hoolio88

Tenhle chlápek mě baví, hlavně jeho společný scény s Howardem :)

20.3.2019 | 9:05:41
Kothy

typek :D

12.3.2019 | 21:23:06

Konec The Big Bang Theory

Seriál The Big Bang Theory je u konce. Strávil s námi krásných dvanáct let, díky nimž jsme se bavili příběhy nevšední party. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Nepřehlédněte

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Výkonný producent Steve Holland odpovídá na otázky ohledně finále seriálu

Seriál The Big Bang Theory je u konce a Steve Holland prozradil, jak výkonní producenti plánovali finále seriálu, proč se v něm odehrálo to, co se v něm odehrálo, a jak jsou se zakončením spokojení.

Reklama

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Partneři

Hlídejte si nás