Disney Movies Lví král se stává nejvýdělečnějším remakem disneyovek

Lví král se stává nejvýdělečnějším remakem disneyovek

Lví král se stává nejvýdělečnějším remakem disneyovek

Film Lví král už od začátku útočil na první místo v rámci nejvýdělečnějších remaků disneyovek. A nyní se mu to podařilo, neboť překonal výtěžek, který si z kin odnesl film Kráska a zvíře, kterému doteď patřilo prvenství.

10 2
12.8.2019

Na začátku srpna jsme psali, že se Lvímu králi podařilo překonat miliardovou hranici a musel překonat ještě další tři filmy, aby se dostal na vrchol žebříčku. Jak Aladina, tak i Alenku v říši divů předběhl krátce poté, ale čekala jej výzva v podobě Krásky a zvířete, který se držel na hodnotě 1,263 miliard dolarů.

Nyní se ale Lvímu králi podařilo překonat i tuto částku, jelikož v současné době má na svém kontě 1,334 miliard dolarů a stává se tak nejvýdělečnějším remakem a současně dvanáctým nejvýdělečnějším filmem všech dob. Z domácí americké půdy si film odnesl 473 milionů dolarů a z dalších zemí 861 milionů.


(Lvímu králi se opravdu daří.)

V následujících týdnech uvidíme, na jaké částce se film zastaví. Lze předpokládat, že se dostane do desítky nejvýdělečnějších filmů všech dob, jelikož mu na desáté místo chybí pouhých třináct milionů dolarů, což by pro film nemělo představovat problém.

Zároveň pro vás máme ohledně výtěžku z kin ještě jednu informaci. Film Aladin překonal svou částkou 1,035 miliard dolarů Alenku v říši divů, čímž zaujímá bronzové místo v našem žebříčku.

(Aladin se posouvá o jednu příčku nahoru.)

Zdroj: BOM
Foto: Disney

Viděli jste už Lvího krále v kinech? Jak se vám líbil?

Diskuze /2

Blackwolf

Gratuluji. Sem zvědav jak si povedou S.W. e9 to určitě bude horší sranda na výdělky.

12.8.2019 | 16:00:16
Dragon94

Určitě gratuluju pro mě je Lví Král co se hodnocení týče, až na čtvrtém místě, ale to přeci vůbec nevadí. Viděl jsem všechny Disneyho hrané remaky. Teda krom Alenky 2, protože už jednička byla příšerná. A musím prohlásit, že Aladin mi z nich všech přišel nejlepší. V těsném závěsu potom Popelka. Pak Kniha džunglí, Lví Král a Zloba. Pak asi Kryštůfek Robin.

No a pak už ty méně povedené jako Dumbo a vůbec nejnudnější Kráska a Zvíře. Pak někde hodně daleko Alenka..

101 a 102 dalmatinů a Knihu džunglí z roku 1994 si netroufám hodnotit, protože už je to sakra dávno co jsem je viděl.

12.8.2019 | 22:46:09
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás