Disney Movies Mulan se vydává do války v novém traileru

Mulan se vydává do války v novém traileru

Mulan se vydává do války v novém traileru

Už za tři měsíce se v kinech objeví snímek Mulan od Disneyho. V něm se hlavní hrdinka vydá místo svého otce v přestrojení za muže do války proti Bori Khanovi a mocné čarodějce. Hua Mulan se na své cestě učí využívat svou vnitřní sílu, díky které se stane velkou bojovnicí čínského národa.

5 0
26.12.2019

Jako vždy u nás najdete trailer jak s českým dabingem, tak i v původním znění pro ty, co dávají přednost angličtině.

CZ trailer:

Thumbnail Play icon

ENG trailer:

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

lenacia

samozřejmě že jí musí nechat dlouhý vlasy, aby to bylo cool… jedna z mála věcí co byla v animovaném filmu opravdu super, že se musela vzdát něčeho, co vpodstatě stojí roky a roky růstu… jen tak se takový akt nezmění… nicméně nejvíc mě trigruje že jestli si hrajou na ‚historic‘ drama s prvky fantasy, tak jako jak Hunové přišli ke svým koním?

Náčelní hunů: Tak jo chlapi, napadneme Čínu a dobijeme jí! Ale nejdřív… pojedeme do Holandska! Hunský bojovník 1: Proč do Holandska náčelníku? Náčelník: Potřebujeme koupit frísáky. Bojovník 2: Co je to frísák? Náčelník: Můj bože Lerry! Frísák je fríský kůň. Bojovník 1: na co potřebujeme kupovat fríské koně, vždyť máme naše vlastní. Náčelník: Fríský kůň je černej, velkej, mohutnej, má dlouhou hřívu a je to majestát! Bojovník 3: to chcete říct, že naši koně spjatí tisíce let s naším národem sou špatní? Náčelník: Ale notak bobe! Naši koně vypadaj jak hloupý tlustý muly. To by nevypadalo tak dobře na filmovém plátně. Bojovník 2: Co je to filmové plátno náčelníku? Náčelník: Tí sem netrap Lerry, to teď nepotřebuješ vědět, ale v 21. století je to věc!!!

26.12.2019 | 16:22:32
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Aktuální TV film

Lady a Tramp

Premiéra: 12.11.2019
Režie: Charlie Bean
Scénář: Andrew Bujalski
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Tessa Thompson, Justin Theroux, Kiersey Clemons, Thomas Mann, Janelle Monáe, Ashley Jensen, Yvette Nicole Brown, Sam Elliott, Benedict Wong, Arturo Castro, Adrian Martinez, Ken Jeong, F. Murray Abraham a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Aktuální film v kinech

Zloba: Královna všeho zlého

Premiéra: 17.10.2019
Režie: Joachim Rønning
Scénář: L. Woolverton, M. Fitzerman-Blue, N. Harpster
Hudba: Geoff Zanelli
Hrají: Angelina Jolie, Elle Fanning, Michelle Pfeiffer, Harris Dickinson, Sam Riley, Chiwetel Ejiofor, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville, Robert Lindsay, Ed Skrein, Jenn Murray, David Gyasi a další

PROFIL FILMU
NAŠE RECENZE
VAŠE HODNOCENÍ
TRAILER
PLAKÁTY

Reklama

Nepřehlédněte

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Jaké hrané disneyovky nás čekají do konce roku 2020?

Studio Disney má rozplánovanou nejen sérii Avengers, ale také hrané adaptace svých klasických pohádek. Nedávno v kinech začal Lví král a během následujícího roku a půl nás čekají minimálně další čtyři filmy. Které to budou?

Seznam filmů

Reklama

Nejoblíbenější filmy

Nejoblíbenější postavy

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás