Doctor Who (Pán času)
94/100 - 458×

Doctor Who(Pán času)

Britské sci-fi o cestování v čase pomocí modré policejní budky, jehož historie sahá až do šedesátých let minulého století. Seriál Doctor Who byl nedílnou součástí britské kultury druhé poloviny 20. století a nyní baví i zcela novou generací fanoušků sci-fi, fantasy, dramatu i originálního britského humoru.

VB | 2005 | Ukončeno
vysílání
13 sezón | AXN Sci-fi, BBC One | 45 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Sci-fi
hrají
Peter Capaldi (Dvanáctý Doktor), Jenna Coleman (Clara Oswald), Matt Smith (Jedenáctý Doktor), Karen Gillan (Amy Pond), Arthur Darvill (Rory Williams), Neve McIntosh (Madam Vastra), Dan Starkey (Strax), David Tennant (Desátý Doktor), Freema Agyeman (Martha Jones), Catherine Tate (Donna Noble), John Simm (Vládce (obnovené série)), Alex Kingston (River Song), Christopher Eccleston (Devátý Doktor), Billie Piper (Rose Tyler), John Barrowman (Jack Harkness)

Scenáristé jarních epizod

Scenáristé jarních epizod

Při pohledu na teploměr za oknem je vyhlídka na jaro ještě poměrně vzdálená, i tak už se nám ale podařilo zjistit, kdo se bude podílet na jakých epizodách jarního vysílání sedmé řady.

Po vánočním speciálu 25. prosince z pera Stevena Moffata nás bude na jaře roku 2013 čekat ještě zbylých osm epizod sedmé řady. A kdo k nim připravuje scénáře? Dvě epizody, první a poslední, si pod svá ochranná křídla vzal sám Moffat, dalších dvou epizod se pak ujme Mark Gatiss (Victory of the Daleks, Night Terrors) a toto „sherlockovské“ scenáristické trio pak uzavře i Steve Thompson (The Curse of the Black Spot) s jednou epizodou.

Další dvě epizody si pak napíše doctorský nováček a autor úspěšného britského seriálu Luther Neil Cross a na poslední epizodě zbývající – a teď to přijde – pracuje sám Neil Gaiman (The Doctor´s Wife), o kterém už jsme vám nedávno psali, že na novém projektu pro Doctora Who již pilně pracuje.

Pokud vás toho okolo jarních epizod zajímá víc (včetně například jednotlivých jejich názvů), navštivte náš aktualizovaný přehled spoilerů sedmé řady. Vstup však pouze na vlastní nebezpečí.

0 0
28.10.2012

Zdroj: AXN Sci-fi, BBC One

Diskuze /1

dAw3

Epizody vypadají hodně zajímavě. Mohli by to začít vysílat dřív než v březnu, z pohledu natáčení by nebyl problém a myslim, že i Moffatovi by se to víc líbilo, když nechtěl, aby 7. řada začínala už na jaře. :)

28.10.2012 | 15:40:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

BBC oznámilo představitele čtrnáctého Doktora

V nedělních odpoledních hodinách stanice BBC oznámila hvězdné jméno, které po Jodie Whittaker převezme roli Pána času.

Doktor who?

 

Reklama

Momentka

Momentka

Narozeniny

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama