Doctor Who (Pán času) Scenáristé jarních epizod

Scenáristé jarních epizod

Scenáristé jarních epizod

Při pohledu na teploměr za oknem je vyhlídka na jaro ještě poměrně vzdálená, i tak už se nám ale podařilo zjistit, kdo se bude podílet na jakých epizodách jarního vysílání sedmé řady.

Po vánočním speciálu 25. prosince z pera Stevena Moffata nás bude na jaře roku 2013 čekat ještě zbylých osm epizod sedmé řady. A kdo k nim připravuje scénáře? Dvě epizody, první a poslední, si pod svá ochranná křídla vzal sám Moffat, dalších dvou epizod se pak ujme Mark Gatiss (Victory of the Daleks, Night Terrors) a toto „sherlockovské“ scenáristické trio pak uzavře i Steve Thompson (The Curse of the Black Spot) s jednou epizodou.

Další dvě epizody si pak napíše doctorský nováček a autor úspěšného britského seriálu Luther Neil Cross a na poslední epizodě zbývající – a teď to přijde – pracuje sám Neil Gaiman (The Doctor´s Wife), o kterém už jsme vám nedávno psali, že na novém projektu pro Doctora Who již pilně pracuje.

Pokud vás toho okolo jarních epizod zajímá víc (včetně například jednotlivých jejich názvů), navštivte náš aktualizovaný přehled spoilerů sedmé řady. Vstup však pouze na vlastní nebezpečí.

0 0
28.10.2012

Diskuze /1

dAw3

Epizody vypadají hodně zajímavě. Mohli by to začít vysílat dřív než v březnu, z pohledu natáčení by nebyl problém a myslim, že i Moffatovi by se to víc líbilo, když nechtěl, aby 7. řada začínala už na jaře. :)

28.10.2012 | 15:40:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Soutěž

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

Vyhlášení výherců soutěže o lístky na WHOCON

V minulých dnech jste na tomto webu měli možnost soutěžit o dva lístky na letošní WHOCON, který se uskuteční ve dnech 17. až 19. listopadu v Brně. Pojďme si teď společně představit výherce a správné odpovědi na soutěžní otázky.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Staň se členem našeho kultu. Hlasuj pro Ednu.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Reklama

Aktuální epizoda

Doktor kdo?

Momentka

Momentka

Narozeniny