Dragons (Jak vycvičit draky) Throk

Throk

Throk

Pravá ruka Maly.

Sezóny 3
2016 - 2018

Throk je součástí kmene Ochránců Křídla, kteří uctívají pod vedením Maly Spťodraka, jenž pojídá lávu z nedaleké sopky. Mala ochraňuje Velkého ochránce a Throk zase ochraňuje Malu a nedopustí, aby se jí něco přihodilo. Zároveň je její pravou rukou a kdyby na to došlo, je ochoten obětovat svůj život, aby ji zachránil.

Stejně jako Mala bojuje Throk proti Lovcům draků a jednou se mu podařilo chytit Škyťáka, o kterém si myslel, že je právě jedním z lovců. Když se však později dozvěděl, že k nim nepatří stal se spojencem Dračích jezdců.


Tento Viking je zkušený, silný a mrštný bojovník má zrzavé vlasy a nosí zelené triko bez rukávů s černými nárameníky a černou zbrojí, kterou mají také ostatní válečníci v kmeni.

Throk se objevil v…

  • Dragons: Race to the Edge

Foto: DreamWorks

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Aktuální film

Jak vycvičit draka 3

Premiéra: 22. února 2019 (USA)
Režie: Dean DeBlois
Scénář: Dean DeBlois
Předloha: Cressida Cowellová (kniha)
Hudba: John Powell
Stopáž: 104 minut

Po pěti letech se opět vracíme do světa, kde žijí vedle Vikingů také draci. Na Blpu byla vytvořena drakovikinská utopie, ale protože se vždy najdou lidé, kteří draky chtějí vyhubit, bude muset Škyťák opustit svůj domov, najít bájný skrytý svět draků a bojovat za to, čeho si nejvíce cení.

PROFIL FILMU
OHODNOŤTE FILM
KRUŤAS KORMUTNÝ
BÍLÁ BĚSKA
OHODNOŤTE SI I DALŠÍ POSTAVY

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Nepřehlédněte

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co můžeme čekat od filmu How to Train Your Dragon: Hidden World

Co nás čeká v poslední filmu z trilogie Jak vycvičit draka? V dračím světě to začíná vřít a tvůrce tohoto světa prozrazuje, co nás v nejnovějším filmu čeká a nemine.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Nejoblíbenější draci

Plakáty

Plakáty

Narozeniny herců

Hlídejte si nás