Fear the Walking Dead (Živí mrtví: Počátek konce) S05E01: Here to Help

S05E01: Here to Help

S05E01: Here to Help

Skupina vedená Morganem a Alicií se ocitá v neprozkoumané oblasti, kde hledá přeživší, kterým by mohla pomoci. Situace v této hrozivé nové oblasti však není taková, jaká se zdá.

cz sk
2.6.2019
1 970 000
46 minut

Základní info:

Režie: Michael Satrazemis
Scénář: Andrew Chambliss, Ian Goldberg
Hrají: Lennie James (Morgan Jones), Alycia Debnam-Carey (Alicia Clark), Maggie Grace (Althea), Colman Domingo (Victor Strand), Danay García (Luciana Galvez), Garret Dillahunt (John Dorie), Alexa Nisenson (Charlie), Jenna Elfman (June), Rubén Blades (Daniel Salazar), Matt Frewer (Logan), Daryl Mitchell (Wendell), Mo Collins (Sarah), Cooper Dodson (Dylan), Bailey Gavulic (Annie), Ethan Suess (Max), … 

Trailer k první epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Dobrý a napínavý začiatok série.

redaktor
8.10.2019 | 12:34:01
rychlej

nudaaaa sry :/

19.6.2019 | 21:27:58
Camaris

Přemýšlel sem, že dám 80 za Umbrella corporation. Jenže tolik pitomých klišé (jdu sama v noci někam do pr*ele, nikomu nic neřeknu) a neustálá recyklace motivů s padouchama (oni mají základnu musím jim to sebrat) to prostě přes 60 nedostane.

10.6.2019 | 14:18:52
RedRose

Keitn: všichni, ale opravdu všichni, včetně těch dětí ví, že dělat takto charitu a v takové situaci je jednoduše úplně debilní nápad! Za jiných podmínek a za jiné situace je pomáhání lidem samozřejmě fajn věc, ale ne takto!

Naštěstí se jim ta charita hned vymkla z ruky, takže jsem zvědavý co budou teď dělat. Doufám, že si továrnu nevezmou zpět silou, aby mohli znova pomáhat? Jinak fakt tady není moc z čeho brát… Po poslední hrozné sérii nemám oblíbeného už nikoho… Aktuálně jako nejméně otravné považuju Johna a Altheu… Ti v těch podivných uniformách se třemi kruhy, to jsou „lidé z vrtulníku“ takže se možná bude něco dít, ale Ricka na scéně fakt nečekám :-) Jinak propojení s TWD teď asi přímo nejde, když jsou (opět) cca 6 let pozadu…

6.6.2019 | 0:23:58
MendoCZ

Doufám, že toho Daniela nevrátili do seriálu jenom proto, aby ho mohli hned nechat zabít :/

5.6.2019 | 21:24:08
captain

Ale jop. Slušný rozjezd.

5.6.2019 | 20:59:00
Keitn

Ah bože, hodnocení typu: To jste to dojebaly viz God Carmen, zakažte tomu člověku projevovat názor prosím pro dobro lidstva :) btw. epizoda byla skvělá to že chtějí zachraňovat lidi chápu a není to nic nelogického, ale spíš lidského (ale to tady v Čechách lidi asi neznají) a opuštění základny, hold zatím nemají tak velkou komunitu, aby tam někdo zůstával, k tomu každý dělá chyby (a ukazuje se tím jejich lidskost), takže tady přestaňte brečet a stěžovat si na nelogické věci a berte to z jiného úhlu pohledu.

5.6.2019 | 11:45:26
Michal Ebert

Nic už od tohohle seriálu nečekám. Bohužel tomu celej crossover s Morganem hodně uškodil a je lepší na to nahlížet jako na úplně novej seriál, kterej už nemá moc co nabídnout. Opět tady máme záporáka, kterej bude nejspíš až do první poloviny série, dětský postavy taky nic moc, spíš banda, která stejně skončí špatně. Naivní Morgan, kterej neustále musí prosazovat jen dobro a pomáhat lidem, ikdyž o to vůbec nestojí i za cenu svýho života. No a klasicky otravná Althea a její kamera, snad se konce série už nedožije. Zamilovaná June nebo nesympatická Sarah s Wendellem, který jsou spíš přítěží než zajímavejma charakterama. Propojit to s TWD, snad radši ani nechci.

4.6.2019 | 18:46:55
Negan Grimes

Bolo to super. Komu sa nepáči, nech to nepozerá. Je to len seriál a ak nebude mať sledovanosť, tak s tým AMC sekne a je jedno, či sa to bude páčiť alebo nepáčiť nám z Edny :)

4.6.2019 | 15:28:34
evaval

Panejo, kde nechali všichni mozek? Asi někde jinde. Doufám, že Dwight to zachrání nebo už nevím.

4.6.2019 | 13:57:37
1

Stav překladu

Epizoda S06E12: In Dreams

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Narozeniny

Hlídejte si nás