Gilmore Girls (Gilmorova děvčata)
92/100 - 210×

Gilmore Girls(Gilmorova děvčata)

Příběh svobodné matky a její dcery, ale zároveň příběh dvou nejlepších kamarádek, odehrávající se v trochu bláznivém městečku Stars Hollow. Skvělé dialogy, ulítlé nápady, komplikované vztahy a spousta kofeinu, to jsou Lorelai a Rory.

USA | 2000 | Ukončeno
vysílání
8 sezón | CW, The WB, Netflix | 42 minut
žánr
Komedie, Rodinný, Romantický
hrají
Lauren Graham (Lorelai Gilmore), Alexis Bledel (Rory Gilmore), Kelly Bishop (Emily Gilmore), Edward Herrmann (Richard Gilmore), Scott Patterson (Luke Danes), Matt Czuchry (Logan Huntzberger), Melissa McCarthy (Sookie St. James), David Sutcliffe (Christopher Hayden), Sean Gunn (Kirk Gleason), Keiko Agena (Lane Kim), Liza Weil (Paris Geller),

Epizody - Sezóna 8

 • S08E01: A Year in the Life: Winter

  S08E01: A Year in the Life: Winter

  Rory se vrací do Stars Hollow z Brooklynu a Lorelai vítá dceru po dlouhé době doma. Musí ji teď provést městem a ukázat jí, co nového se ve městečku událo a říct jí všechno o tom, jaký je její vztah s Lukem. Emily si musí zvykat na nový život bez svého manžela Richarda.

  25.11.2016
  1 hodina 30 minut
 • S08E02: A Year in the Life: Spring

  S08E02: A Year in the Life: Spring

  Lorelai chodí s Emily k terapeutce na pravidelná sezení, kde se většinou jenom hádají. Rory a Paris se vrací na Chilton na sraz absolventů, Rory zároveň nemůže najít práci a uvědomuje si, že jí začíná trochu vadit stav jejích milostného života. Emily se rozhodne, že pomůže Lukovi rozšířit jeho bistro tak, jak si to přál Richard.

  25.11.2016
  1 hodina 30 minut
 • S08E03: A Year in the Life: Summer

  S08E03: A Year in the Life: Summer

  Nezaměstnaná Rory najde útočiště v redakci místních novin Stars Hollow Gazette, které ale nemají žádnou úroveň. Její milostný život se hroutí čím dál víc, stejně jako Lorelai začne zpochybňovat svůj vztah s Lukem. Taylor plánuje velký muzikál o Stars Hollow.

  25.11.2016
  1 hodina 30 minut
 • S08E04: A Year in the Life: Fall

  S08E04: A Year in the Life: Fall

  Lorelai si musí v životě ujasnit, co vlastně chce a s kým ho chce vlastně strávit. Rory se rozhodne některé věci ukončit, aby mohla začít nové. Emily zavírá jednu kapitolu svého života, aby se konečně naučila žít bez Richarda. Luke se nechce vzdát vztahu s Lorelai a je odhodlaný o něj bojovat. Do Stars Hollow se vrací někteří staří známí a na závěr padnou poslední „tajná čtyři slova“.

  25.11.2016
  1 hodina 41 minut

Stav překladu

Epizoda S08E04: A Year in the Life: Fall

cz100%
DOKONČENO

Titulky přeložil @iHyi.

Návod: České titulky v Netflixu

Fotky z pokračování

Fotky z pokračování

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Sledujte nás

Narozeniny

Filtr seriálů
Reklama