Callie Torres

Callie Torres

Specializace: šéfka ortopedické chirurgie
Přezdívky: Callie O'Malley, Calliope Plantain, Ortho Goddess
Zajímavosti: dobrosrdečná, co na srdci, to na jazyku

Sezóny 11
2006 - 2016

Callie (celým jménem Calliope, ale tak jí smí říkat jen otec s Arizonou) vyrostla na jihu Floridy v dost bohaté rodině. Má jednu sestru, která má stejně jako ona velmi hudební jméno – Aria. Zatímco calliope znamená v řečtině „krásný hlas“, aria je italsky „melodie“. Callie sama sebe popsala jako tak trochu vyvrhele – takový ten typ dívky, co sedí ve třídě hodně vzadu a celou hodinu si žužlá vlasy. Jako mladá se přidala k Mírovým sborům a právě tady se v ní probudila vášeň pro medicínu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OliviaBenson.

Callie mě často hrozně štvala, ale měla i světlé chvilky :-)

6.4.2018 | 23:50:25
guestka

2krát vdaná a 2 krát ji podváděli. Holka se nad sebou měla zamyslet, ve vztahu muselo být vše, tak jak řekla ona a pak se diví, že jí jsou nevěrní… Neměla jsem ji ráda od první chvíle, kdy se v seriálu objevila, takže její odchod pro mě byl přínosem. Jediné co na ní obdivuji je to sebevědomí, při její postavě, jak se uměla projevovat.

10.4.2017 | 22:53:17
SaDiablo

Callie mi celkem chybí, zvlášť když občas zabloudím k nějakému staršímu dílu.

18.2.2017 | 20:15:21
martin1m2

Callie Torres :P Aká rozporuplná, ale zato reálna postava. Každý predsa máme aj svetlé aj temné stránky. A aj s tými kilami navyše je neskutočne pekelne sexy … Ambiciózna, hrdá, silná ženská postava jej svedčí, aj náročné povolanie ortopéda <3 Obľúbil som si ju od začiatku … Calzona je ten NAJ vzťah čo kedy bol v GA … Prežíval som s ňou všetko – Georga, Arizonu, lietadlo, úraz, OMG car accident, súdny proces (tým ma nahnevala a hlboko ranila) a aj celá Calzona to je moja nenaplnená srdcovka … Ten náhly odchod a žiadna rozlúčková epizóda – Sara čo si to vyviedla … P.S.: Sara je neskutočne šikovná, talentovaná a spieva nádherne :)

30.9.2016 | 16:12:22
Satu

S ní mám často problém, její postava je mi dost nesympatická.

6.11.2015 | 9:53:20

Stav překladu

Epizoda S18E16: Should I Stay or Should I Go

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Osmnáctá série

Grey's Anatomy se vrátí i příští sezónu, seriál získal objednávku na další řadu

Grey's Anatomy se vrátí i příští sezónu, seriál získal objednávku na další řadu

Stanice ABC dnes obnovila Chirurgy, kteří se tak vrátí s další, už 18. řadou. Tvůrkyně Krista Vernoff se vyjádřila pochvalně k celému štábu, který letos dokázal ze seriálu vykřesat skvělé příběhy za velice těžkých podmínek. Chirurgové jsou tuto sezónu v mnoha měřítkách pro stanici ABC jedničkou.

Reklama

Station 19

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama