Grey's Anatomy (Chirurgové) Callie Torres

Callie Torres

Callie Torres

Specializace: šéfka ortopedické chirurgie
Přezdívky: Callie O'Malley, Calliope Plantain, Ortho Goddess
Zajímavosti: dobrosrdečná, co na srdci, to na jazyku

Sezóny 11
2006 - 2016

Callie (celým jménem Calliope, ale tak jí smí říkat jen otec s Arizonou) vyrostla na jihu Floridy v dost bohaté rodině. Má jednu sestru, která má stejně jako ona velmi hudební jméno – Aria. Zatímco calliope znamená v řečtině „krásný hlas“, aria je italsky „melodie“. Callie sama sebe popsala jako tak trochu vyvrhele – takový ten typ dívky, co sedí ve třídě hodně vzadu a celou hodinu si žužlá vlasy. Jako mladá se přidala k Mírovým sborům a právě tady se v ní probudila vášeň pro medicínu.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
OliviaBenson.

Callie mě často hrozně štvala, ale měla i světlé chvilky :-)

6.4.2018 | 23:50:25
guestka

2krát vdaná a 2 krát ji podváděli. Holka se nad sebou měla zamyslet, ve vztahu muselo být vše, tak jak řekla ona a pak se diví, že jí jsou nevěrní… Neměla jsem ji ráda od první chvíle, kdy se v seriálu objevila, takže její odchod pro mě byl přínosem. Jediné co na ní obdivuji je to sebevědomí, při její postavě, jak se uměla projevovat.

10.4.2017 | 22:53:17
SaDiablo

Callie mi celkem chybí, zvlášť když občas zabloudím k nějakému staršímu dílu.

18.2.2017 | 20:15:21
martin1m2

Callie Torres :P Aká rozporuplná, ale zato reálna postava. Každý predsa máme aj svetlé aj temné stránky. A aj s tými kilami navyše je neskutočne pekelne sexy … Ambiciózna, hrdá, silná ženská postava jej svedčí, aj náročné povolanie ortopéda <3 Obľúbil som si ju od začiatku … Calzona je ten NAJ vzťah čo kedy bol v GA … Prežíval som s ňou všetko – Georga, Arizonu, lietadlo, úraz, OMG car accident, súdny proces (tým ma nahnevala a hlboko ranila) a aj celá Calzona to je moja nenaplnená srdcovka … Ten náhly odchod a žiadna rozlúčková epizóda – Sara čo si to vyviedla … P.S.: Sara je neskutočne šikovná, talentovaná a spieva nádherne :)

30.9.2016 | 16:12:22
Satu

S ní mám často problém, její postava je mi dost nesympatická.

6.11.2015 | 9:53:20

Stav překladu

Epizoda S16E07: Papa Don't Preach

cz100%
DOKONČENO

Překlad:
@KevSpa, @Lucifrid, @iqtiqe, @Laisobel
Odborný poradce: Cathleen

Sedí na verze: AVS, SVA, ION10, METCON, AMZN, AMRAP, BAMBOOZLE

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Spin-off Grey's Anatomy

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás