S12E12: My Next Life

S12E12: My Next Life

Do nemocnice se vrací Derekova pacientka Katie. Meredith si pamatuje, že ji přijali, když měla svůj první den v práci. Operaci má provést Amélie, ale Katie nevěří, že je tak dobrá, jako její bratr. To Amélii zrovna nepřidá. Meredith se díky ní vrací vzpomínky na Dereka, a taky na to, že nebyla vždycky za „hvězdu“.

sk
3.3.2016
7 670 000
43 minut

Maggie si stěžuje Amélii, že má DeLuca moc práce u Webbera, a ona je tak na rozdíl od ní už pěkných pár dní bez sexu. Richard ho zaměstnává opravdu hodně, protože nechce, aby měl s jeho dcerou vůbec nějaký sex. Maggie řekne DeLucovi, že Richard je její biologický otec.

Arizona si užívá jedno rande za druhým. Richard chce na jednu stranu vědět všechno, a na druhou stranu si myslí, že má na víc, než na to, strávit každou noc s někým jiným. Arizona si chce ale hlavně užívat.

April se k Jacksonovi chová po rozvodu jako by nic, a ten je z toho překvapený. Arizona nabádá April, aby mu řekla, že je těhotná. April září štěstí, protože je skutečně těhotná. Toho si všimne i Alex a nabízí jí pomoc, kdyby bylo potřeba.

Meredith nemá Riggse ráda, stejně jako Owen, ale zeptá se ho, co se mezi nimi stalo. Riggs jí tedy řekne pravdu. S Owenovou sestrou spadla pří převozu pacienta helikoptéra, a Owen ho dodnes nenávidí za to, že jí v letu nezabránil.

Maggie prosí Richarda, aby DeLucu tolik nezaměstnával, protože je to dobrý chlap a má ho ráda. Poděkuje mu za to, že si o ní dělá starosti a pozve ho na večeři.

Amélie se rozhodne dát vztahu s Owenem další šanci, ale tentokrát chce skutečný vztah, a tak musí oba začít úplně od začátku.

Text: Misshu

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
valasek

Úžasné. :-)

webmaster
30.1.2017 | 22:20:06
Valada06

Opět výborná epizoda. Té Meredithiny pacientky mi bylo strašně líto… :-(

čestný člen redakce
5.3.2016 | 21:14:18
Remi91

Sakra, takovou emocionální jízdu dokáže vytvořit velmi málo seriálu. Parádní díl.

5.3.2016 | 20:51:29
Simpsinka

Hodně dobrý díl! :) musím říct, že díly kterých se ujme Chandra Wilson jsou vždycky pecka a tento se jí náramně povedl. Scéna s písničkou “Into the Fire“ byla super nostalgická a moc povedená. Pustila jsem si jí asi 10× :D

BTW…myslíte si, že se dá Mer dohromady s Riggsem? Já myslim, že by jim to i celkem slušelo :)

5.3.2016 | 0:06:24
KevSpa

To byl tak krásně nostalgický díl.

webmaster, korektor
4.3.2016 | 18:51:11
Satu

Jaj, Weber byl dobrý :D:D

4.3.2016 | 18:41:32
Lucifrid

Krásná vzpomínka <3 A můžeme se začít vsázet, kdo se objeví ve finále :D

webmaster
4.3.2016 | 18:16:57
SaDiablo

S Riggsem to ale berou pěkně pomalu…

4.3.2016 | 17:07:31

Titulky k 19. řadě

Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Station 19

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama