Grey's Anatomy (Chirurgové) Cristina Yang

Cristina Yang

Cristina Yang

Specializace: ředitelka kardiotorakální chirurgie, šéfka nemocnice
Přezdívky: Twisted Sister(s), New Nazi, Cardio God(des)
Zajímavosti: velice ambiciózní a brilantní kardiochirurg s břitkým jazykem

Sezóny 10
2005 - 2014


Cristina je jednou z pěti původních stážistů, se kterými seriál začínal, a kteří se krom stresů v nemocnici musí potýkat i se svou vedoucí – Nacistkou Baileyovou. Je to dravá a soutěživá doktorka, dyslektička, narozená v Beverly Hills v Kalifornii. Ačkoliv pochází z židovské rodiny, sama je bez vyznání. Zpočátku jezdí na motorce, ale když si uvědomí, že tím se tak akorát stane dárkyní orgánů, motorku prodá.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lariana

Christina bola boží, skvelá postava :)

10.7.2017 | 19:52:18
guestka

Cristina byla super, hlavně její humor. Jen výjimečně měla slabé záchvaty, kdy byla k nakopnutí, tím jak se chovala po stresové situaci.

10.4.2017 | 22:54:40
ziska5

Když Cristina odešla,přišlo mi jako by TGIT o trochu klesl… ale když jsem se díval poprvé na TGIT Cristina mě štvala často … později jsem jí začínal mít rád a někde v 6.sérii se stala nejlepší postavou TGIT dokonce i lepší než Meredith… je to velká škoda i jak přiznala že nebude pokračovat v TGIT :/ jako by něco ve mě umřelo :D

19.3.2017 | 14:54:53
SaDiablo

Cristina mi nepřestane chybět.
A Crowen – jedno z mých prvních otp vůbec, nezapomenu.

18.2.2017 | 20:16:26
martin1m2

Inteligencia je sexy, Cristina je sexy, ona je mozog, srdce, uragán, ona je život !!! To je to NAJlepšie na celom GA svete, NAJlepšie v Seattly … Ja ju MILUJEM, SHE IS MY PERSON !!! Moja TOP 1. najobľúbenejšia postava od 1. dielu až do konca … Mojím snom je stretávať a poznať ľudí ako je ona a mať manželku ako je ona … Proste WOW, a tie jej hlášky … Tento článok mi hovorí z duše … https://www.buzzfeed.com/…-true-person?… … A ten počet likov na jej fiktívnu postavu na fb oproti ostatným postavám ma bytostne BOLÍ ! A nechápem, lebo na nete si všímam, že je 1 z najobľúbe­nejších z osadenstva GA … tak neviem no, ale moje srdca má – to je isté <3

30.9.2016 | 16:16:53
valasek

Kdo by nemiloval Cristinu. :-)

webmaster
25.9.2016 | 23:08:14
Valada06

Snad nejlepší postava. :-)

webmaster, korektor
10.9.2016 | 11:33:40

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte seriál, za který přispíváte.

Reklama

Čtrnáctá série

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

Matthewa Morrisona uvidíme i ve čtrnácté sérii

V roli manžela Jo se vrátí Matthew Morrison. Podle předpokladů naopak odchází Marika Dominczyk, která ztvárnila Elizu Minnickovou. A nakonec tu máme i jeden velký návrat na pozici showrunnera.

Nejoblíbenější postavy

Nepřehlédněte

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Co si o odchodu Stephanie myslí její představitelka?

Jerrika Hinton se na podzim přesune do nového seriálu Alana Balla. Jaké bylo její rozloučení s postavou Stephanie? To se dozvíte v rozhovoru pro TVLine.

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás