Cristina Yang

Cristina Yang

Specializace: ředitelka kardiotorakální chirurgie, šéfka nemocnice
Přezdívky: Twisted Sister(s), New Nazi, Cardio God(des)
Zajímavosti: velice ambiciózní a brilantní kardiochirurg s břitkým jazykem

Sezóny 10
2005 - 2014

Cristina je jednou z pěti původních stážistů, se kterými seriál začínal, a kteří se krom stresů v nemocnici musí potýkat i se svou vedoucí – Nacistkou Baileyovou. Je to dravá a soutěživá doktorka, dyslektička, narozená v Beverly Hills v Kalifornii. Ačkoliv pochází z židovské rodiny, sama je bez vyznání. Zpočátku jezdí na motorce, ale když si uvědomí, že tím se tak akorát stane dárkyní orgánů, motorku prodá.

Foto: ABC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
lariana

Christina bola boží, skvelá postava :)

10.7.2017 | 19:52:18
guestka

Cristina byla super, hlavně její humor. Jen výjimečně měla slabé záchvaty, kdy byla k nakopnutí, tím jak se chovala po stresové situaci.

10.4.2017 | 22:54:40
ziska5

Když Cristina odešla,přišlo mi jako by TGIT o trochu klesl… ale když jsem se díval poprvé na TGIT Cristina mě štvala často … později jsem jí začínal mít rád a někde v 6.sérii se stala nejlepší postavou TGIT dokonce i lepší než Meredith… je to velká škoda i jak přiznala že nebude pokračovat v TGIT :/ jako by něco ve mě umřelo :D

19.3.2017 | 14:54:53
SaDiablo

Cristina mi nepřestane chybět.
A Crowen – jedno z mých prvních otp vůbec, nezapomenu.

18.2.2017 | 20:16:26
martin1m2

Inteligencia je sexy, Cristina je sexy, ona je mozog, srdce, uragán, ona je život !!! To je to NAJlepšie na celom GA svete, NAJlepšie v Seattly … Ja ju MILUJEM, SHE IS MY PERSON !!! Moja TOP 1. najobľúbenejšia postava od 1. dielu až do konca … Mojím snom je stretávať a poznať ľudí ako je ona a mať manželku ako je ona … Proste WOW, a tie jej hlášky … Tento článok mi hovorí z duše … https://www.buzzfeed.com/…-true-person?… … A ten počet likov na jej fiktívnu postavu na fb oproti ostatným postavám ma bytostne BOLÍ ! A nechápem, lebo na nete si všímam, že je 1 z najobľúbe­nejších z osadenstva GA … tak neviem no, ale moje srdca má – to je isté <3

30.9.2016 | 16:16:53
valasek

Kdo by nemiloval Cristinu. :-)

webmaster
25.9.2016 | 23:08:14
Valada06

Snad nejlepší postava. :-)

čestný člen redakce
10.9.2016 | 11:33:40

Titulky k 19. řadě

Devatenáctá řada se objeví na Disney+ koncem října, a to s českými titulky. Překládat seriál tak už nebudeme. Děkujeme za všechny ty roky, co jste se dívali s našimi titulky.

Překlad předchozích řad: @iqtiqe, @KevSpa, @Lucifrid
Odborný poradce: Cathleen

Ohodnoťte Grey's Anatomy

PODPOŘTE PŘEKLADATELE

Chcete-li podpořit překladatele Grey's Anatomy a poděkovat jim za jejich práci na titulcích během předchozích let, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Station 19

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Kam dál?

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama