Lost (Ztraceni)
90/100 - 293×

Lost(Ztraceni)

Několik lidí přežije havárii letadla. Ocitají se ztraceni na opuštěném ostrově. Čím dál tím ale zjišťují, že ostrov není úplně opuštěný.

USA | 2004 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | Nova, ABC, AXN, JOJ | 42 minut
žánr
Dobrodružný, Drama, Mysteriózní
hrají
Matthew Fox (Jack Shephard), Evangeline Lilly (Kate Austen), Jorge Garcia (Hugo Hurley Reyes), Josh Holloway (James Sawyer Ford), Naveen Andrews (Sayid Jarrah), Terry O'Quinn (John Locke), Daniel Dae Kim (Jin-Soo Kwon), Yunjin Kim (Sun-Hwa Kwon), Emilie de Ravin (Claire Littleton), Dominic Monaghan (Charlie Pace), Michael Emerson (Benjamin Linus), Harold Perrineau (Michael Dawson), Elizabeth Mitchell (Juliet Burke), Henry Ian Cusick (Desmond Hume), Ken Leung (Miles Straume)

Eloise Hawking

Eloise Hawking

Danielova přísná matka, která má záhadné úmysly.

Sezóny 3
2007 - 2010

Známá fakta

Eloise Hawking je matkou Daniela Faradaye (jehož otcem je Charles Widmore). Svého syna vychovávala poměrně přísně a odmalička jej nutila, aby se věnoval pouze vědě (zakázala mu hru na klavír, rozmlouvala mu vztahy se ženami). Když se Daniel psychicky zhroutí po nepovedeném experimentu na své přítelkyni Therese, přesvědčuje ho Eloise, aby se připojil k výpravě na ostrov.

I ona má obrovské matematicko-fyzikální nadání a o ostrově a o Dharmě toho hodně ví. Nejspíše ví, jak zachránit ostrov a lidi na něm – Faraday za ní proto poslal Desmonda, Christian Shephard na ni zase odkázal Lockea.

(V mládí byla Eloise členkou Druhých. Foto: ABC)

Poprvé se objevila jako klenotnice v Desmondově skoku do minulosti po výbuchu stanice Swan. Tehdy ho přesvědčila, aby se rozešel s Penny a vsugerovala mu, že jediným smyslem jeho života je mačkat klávesu na ostrově. Zná se s Charlesem Widmorem a s opatem, v jehož klášteře Desmond krátce působil.

Pomohla Benovi a Oceanic 6 dostat se zpět na ostrov. Přebývá v Los Angeles ve stanici Lamp Post. Když je postřelený Desmond v nemocnici, přijde za Penelope, omlouvá se jí a tvrdí, že po dlouhé době neví, co se bude dít dál.

Na ostrově

V mládí patřila Eloise k Druhým a podle všeho měla poměrně vysoké postavení. V mládí se dvakrát setkala se svým dospělým synem Danielem, který se vrátil do minulosti. Poprvé, v roce 1954, jí poradí s vodíkovou bombou. Podruhé se Daniel s mladou Eloise setkává v roce 1977. Nestihne si s ní ale promluvit, protože Eloise jej bez varování zastřelí. Daniel jí ještě stačí říci, že je její syn. Nevíme kdy, jak ani proč Eloise opustila ostrov.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe II Dragon

Moja najneobľubenejšia ženská postava v seriály.Jedná s tých čo sú ostrovom posadnutý.

29.2.2012 | 23:12:19

Reklama

Narozeniny

Galerie

Galerie

Partneři

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama