Outlander (Cizinka) S04E07: Down the Rabbit Hole

S04E07: Down the Rabbit Hole

S04E07: Down the Rabbit Hole

Brianna následuje svou matku a vydá se na namáhavou cestu skrze kameny do Skotska 18. století, odkud bude muset pokračovat dál do Kolonií, aby našla své rodiče.

cz sk
17.12.2018
1 120 000
1 hodina 3 minuty

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Whitewolf114

Je to takové zvláštní vidět celý díl někoho jiného než Jamieho nebo Claire ale byl to dobrý díl. Bohužel nemůžu dát 5 hvězd, protože mi Brianna nepřipadá jako v knížce. Velmi ráda jsem četla stránky s Briannou když jela na Lallybroch. A i když v seriálu to udělali napínavější (Ztracená někde o 200let zpět nebo výron kotníku či psychpatická Leoghaire) tak tam chybělo nadšení Brianny když dorazila ke svému strýci .(Chápu že tam nemohla být Jenny) V knize je vidět jak se na svou novou rodinu těší a jak se zároveň bojí jak jí všichni přijmou četně Jamieho. V seriálu mi připadá že je jí to jedno, co si o ní budou všichni myslet. Hlavně ať už je v Americe. Žádné nadšení ani strach, pouze takový neutrální pohled za pohledem.

16.1.2019 | 0:55:05
SaDiablo

velká škoda jenny, nicméně díl se mi líbil, a bylo skvělé vidět menziese.

28.12.2018 | 23:27:07
LindaPinda

Nečekala jsem, že se mi díl s Briannou bude tak líbit. Jsem tedy zvědavá i na další děj kolem ní a Rogera. Díky nespokojeným komentům jsem raději, že jsem knihy zatím nečetla.

21.12.2018 | 14:52:21
Laisobel

No nevim, ja jsem celkem zklamana. Casti s Leoghaire bych preskocila, to bylo o nicem, Lallybroch jen tak sup sup, ach jo. Rogerova linka slibna, ale co proboha ten konec? Lizzie? Ma skoro dva metry ne? A kdo by tuhle zenskou chtel za konkubinu? To nevybrali dobře. Hodinovej dil ale dejove tak na 25 minut. Potesily vzpomínky na Franka, Tobias se mi v te roli fakt libil. Ale jinak? Snad to priste bude lepsi. I kdyz podle ujazky v zaveru se asi s původní knizni predlohou muzem rozloucit. Snad to nejak zachranej. Bonnet ovsem perfektne uchylnej a podlej, to se zadarilo.

redaktor
20.12.2018 | 23:11:09
kuba2008

Že jsou změny v seriálu oproti knize mi až tak nevadí, ale ten Lallybroch mne zklamal. Byl tam jen mžik. Ani mi nevadí když vizuelně jsou postavy jiné oproti knize. Např. Murtagh. Ten je perfektní. Nebo lord John. V knize blonďák s modrýma očima a v seriálu tmavovlasý a hnědooký. Ani si ho už jinak nedovedu představit. Ale co tvůrci seriálu provedli s Lizie. To je neskutečné. V knize malá, drobná, křehká dívenka a v seriálu nehezká, mohutná, vyšší než Bree a alepoň 20ti letá osoba. To mne tedy rozum nebere. Jediný kdo nezklamal je bezciný Bonnet. No uvidíme, jak se to bude vyvíjet dál.

20.12.2018 | 9:27:45
Lord MacLeod

Tedy tenhle díl už celkem odflákli. Těšil jsem se na setkání Jenny s Brianou a na obraz Ellen na Lallybrochu – nic. A protože ji Leoghaire „asi“ obvinila z čarodějnictví, tak musela Brianna honem honem na loď. Hodně slabý díl.

18.12.2018 | 21:51:51
berta

Mně odlišnosti v knize oproti seriálu nevadí.Seriál se mně líbí, nebo ne a tento se mě do srdce pořádně dostal. Největší podíl na tom mají hlavní hrdinové a jejich herecké výkony .

18.12.2018 | 18:09:09
Luuuu

Pro mě nejlepší díl ze ctvrté série.

webmaster
18.12.2018 | 14:42:03
Kropajda1

Tak mi přišlo, že kromě chybějící herečky která ztvárnila Jenny asi neměli ani přístup do míst, kde dříve točilii scény z Lallybrochu, že to tak ošidili. Celý děj s Leoghaire byl zbytečný. Nic nepřinesl. Možná bylo špatné počasí, tak si herci potřebovali od těch scén z přírody odpočinout, nebo měla Leoghaire slíbené, že bude hlavní postavou jedné epizody.

Moc se povedly ty časové přechody s Briannou, kdy vzpomínala na Franka. Rogerova cesta lodí mně moc nebavila ani v knize a doufám, že nebudou děje dalších epizod zaplácávat nepodstatnými postavami, stejně se všichni těší na TO SETKÁNÍ.

18.12.2018 | 0:31:58
Mourkova102

Já jsem byla spokojená. Odchylky od knih mi nikdy nevadily.

17.12.2018 | 22:00:10
1

Outlander (Cizinka)
95/100 - 283×

Outlander(Cizinka)

Seriál Outlander sleduje příběh Claire Randallové, vdané armádní sestry z roku 1945, jež se záhadně dostane zpět v čase do roku 1743. Zde je okamžitě uvržena do neznámého světa plného nebezpečí, zatímco její manžel Frank nemá ponětí, kam zmizela. V tomto novém světě je navíc okolnostmi donucena se provdat za Jamieho Frasera, mladého a romantického skotského bojovníka. Její srdce tak zůstane rozpolcené mezi dvěma naprosto odlišnými muži, kteří žijí ve dvou rozdílných dimenzích.

USA | 2014 | Pauza
vysílání
6 sezón | Starz | 55 minut
žánr
Dobrodružný, Historický, Romantický
hrají
Sam Heughan (James Fraser), Caitriona Balfe (Claire Randallová Fraserová), Richard Rankin (Roger Wakefield MacKenzie), Oscar Kennedy (Lord John Grey), Duncan Lacroix (Murtagh Fraser), Tobias Menzies (Frank Randall), Tobias Menzies (Jonathan Randall), Graham McTavish (Dougal MacKenzie), Gary Lewis (Colum MacKenzie), Grant O'Rourke (Rupert MacKenzie), Stephen Walters (Angus Mhor), Laura Donnelly (Janet Fraser)

Stav překladu

Epizoda S05E12: Never My Love

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují: @hermionablack, @LadyAlex, @Blythe a @Miss.Fine.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete ve fóru.

Kategorie Hodnocení epizody slouží pouze k hodnocení epizody. Své případné dotazy prosím směrujte do všeobecné diskuze.

Odhadované dokončení překladu je pouze orientační, podle potřeby se může změnit.

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás