Outlander (Cizinka) Fotky - Bonusový materiál

Fotky - Bonusový materiál

Bonusový materiál

 • Čekání je u konce, Ledového dechu se dočkáme už na konci dubna

  Očekávaný knižní titul Ledového dechu se dočká své české verze už na konci letošního dubna. Předobjednávka bude zahájena ještě tento týden, a proto se na ni můžete připravit za pomoci následujících fotek, které propagují tuto novinku. Těšíte se?

  10 0
  28.2.2019 | 7:41XavikDiskuze (6)
 • Na prohlídce Fraserova hřebene

  Zatímco čekáte na titulky, pojďte si prohlédnout interiér Fraserova hřebene na fotografiích z minulého dílu. Co myslíte, dokázal Jamie zhmotnit své představy a sliby, které dal Claire? A dokázali tvůrci vytvořit Fraserův hřeben tak, jak jste si vysnili?

  22 0
  16.12.2018 | 14:00siriDiskuze (7)
 • Princeznička na bále

  Sbohem Skotsko. Claire a Jamie jsou z těch párů, kterým osud příliš klidu nedopřeje. V závěru poslední epizody nabralo jejich dobrodružství nový směr. Také už cítíte vítr ve vlasech? Tak tedy vzhůru na Jamajku.

  24 2
  11.11.2017 | 10:00siriDiskuze (10)
 • Outlander na vlnách

  EW přináší exkluzivní fotky ústřední dvojice spolu se střípky informací z nové řady. Dozvíme se například, kde se natáčelo a co si herci užili nejvíc.

  21 0
  16.9.2017 | 12:00hermionablackDiskuze (6)
 • Odhalující fotky Claire a Jamieho

  Jelikož se premiéra nezadržitelně blíží, rozjela se i marketingová kampaň. Hlavní protagonisté nafotili spoustu krásných fotek pro Enterntainment Weekly a také prozradili, proč se báli svých kostýmů nebo jak moc si jsou v čem podobní.

  17 0
  26.2.2016 | 18:31hermionablackDiskuze (2)

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Nábor: Piš pro Ednu

Hodně našich fanoušků nám píše, že se chce na chodu Edny taktéž podílet. Hodně z vás však stále nenašlo odvahu nám napsat. Nyní máte možnost, abyste se stali naším redaktorem a pomohli nám s chodem celého webu.

Reklama

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás