Outlander (Cizinka) Willie

Willie

Willie

Mladý výběrčí daní.

Sezóny 1
2014 - 2015

Willie, u něhož neznáme ani příjmení, je mladý výběrčí daní, který je součástí skotského klanu rodu MacKenzieů. Členové tohoto klanu cestují jednou do roka po Skotsku, kde vybírají daně, a právě Willie je členem této skupiny lidí, která je vedená horlivým Dougalem MacKenziem.

Jakožto nejmladší člen je často pod palbou posměšků, protože mu ještě ani nerostou vousy. Jeho společníky jsou mimo jiné i Rupert MacKenzie, Angus Mhor a Edward Gowan. Společně s nimi si i často povídá s Claire Beauchamp a Jamiem Fraserem, kteří s nimi jednou jeli po Skotsku.


Willie je hodným mužem, který má nejčastěji na starost Claire, kterou musí hlídat. Ostatní jí totiž nevěří a myslí si o ní, že je anglickou špionkou. Brzy se však ukáže, že nic takového není, proto ji už nemusí hlídat.

Foto: Starz

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Cizinka pokračuje

Outlander se dočká i šesté řady

Outlander se dočká i šesté řady

Na stanici STARZ si pro nás připravili dvojitou nadílku. Kromě oznámení premiéry čtvrté řady se pochlubili i s prodloužením seriálu, a to rovnou na další dvě série.

Podpořte nás

Pokud chcete podpořit překladatelky a redaktory seriálu Outlander a poděkovat jim za odváděnou práci, můžete tak učinit zde. Vaší podpory si vážíme a děkujeme!

Reklama

Momentka

Momentka

Reklama

Nepřehlédněte

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Uplynulo pět let od obsazení Claire

Už je to pět let, co dostala herečka Caitriona Balfe svou prozatím nejúspěšnější roli a fanoušci Outlanderu se dočkali zhmotnění knižní Claire. Na svém twitterovém účtu proto při této příležitosti odpověděla na vybrané otázky, které jsme pro vás přeložili.

Plakáty k seriálu

Plakáty k seriálu

Narozeniny

Hlídejte si nás