Quantico Elias Harper

Elias Harper

Elias Harper

Bývalý obhájce a nováček – analytik na akademii v Quanticu.

Sezóny 1
2015 - 2016

První série

Elias je gay, proto se začne zajímat o Simona, který je na akademii v Quanticu prvním studentem, který svou orientaci netají. V sedmé epizodě neprošel zkouškou a vypadl z akademie.

Na konci epizody Inside vyšlo najevo, že byl vydírán a musel to na Simona narafičit, aby to vypadalo, že je zodpovědný za útok na Velící středisko. Elias poté spáchá sebevraždu. V závěru série se ukáže, že pomohl Liamovi unést Alex a hodit na ni útok na Grand Central.


Rick Cosnett jako Elias Harper

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S03E13: Who Are You?

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Provaz, @Lucifrid, @KevSpa

Nezapomeňte epizodu ohodnotit.

Ohodnoťte seriál Quantico

Podpořte překladatele

Chcete-li podpořit překladatele Quantica a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. PayPal máme společný, takže pokud nám dáte vědět, za který seriál přispíváte, budeme vám vděční.

Reklama

Třetí série

Quantico třetí řadou končí

Quantico třetí řadou končí

Už zhruba rok se očekávalo, že zkrácená třetí série akčního Quantica bude zároveň jeho poslední. To nyní stanice ABC potvrdila. Po skončení právě běžící třetí řady se tedy s Alex a jejími kolegy definitivně rozloučíme.

Nejlepší epizody

Reklama

Rozhovor

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Rozhovor s Priyankou Choprou pro Glamour

Představitelka Alex Parrishové se v rozhovoru pro Glamour rozpovídala o svém novém filmu Baywatch, který tento týden vstoupil do amerických kin, o studiu v Americe a proč nechce být označována za „exotickou“.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás