Shameless
97/100 - 97×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Hledáme titulkáře

Hledáme titulkáře

Bohužel pro tento seriál zatím nejsou žádné české titulky. Pokud tedy máte nějaké zkušenosti s tvorbou titulků a zaujal vás tento seriál i náš web, pokračujte ve čtení.

0 0
27.3.2011

Toto je první a zatím jediný český web o tomto seriálu, který chce kromě aktualit přinášet fanouškům i české titulky.

Pokud vás tedy baví dělat titulky a v pondělí máte čas i chuť, můžete mě kontaktovat na emailu alertic@gmail.com.

Jsem si jistý, že každý fanoušek tohoto seriálu vaši práci jistě ocení.

Zdroj: Showtime

Diskuze /1

Kafka Tamura

Jj, titulky by byly fajn…:) Při objevení tohoto seriálu jsem zjistil, že je to remake britského Shameless, a tak jsem koukl na první dvě episody UK verze, poté jsem se podíval na kousek US první epizody, kde to vypadalo, že to je na chlup stejné (na pár vyjímek, jako třeba jiné zaměstnání)… V US verzi se mi ovšem více zalíbilo her. obsazení, že dám snad poprvé výjmečně přednost americkému remakeu. Ovšem to rozhodne, až se kouknu na celé dvě episody s titulkama. :)

27.3.2011 | 23:13:15
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama