Shameless
97/100 - 96×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Amanda

Amanda

Amanda je přítelkyně Lipova spolubydlícího Rona. Je to vzdorovitá adoptivní dcera Jasona a Sheryl, bohatého bělošského páru. Amanda tvrdí, že jí zachránili z nevěstince v Subic Bay a nejsou si jisti její etnicitou.

Sezóny 3
2014 - 2016

Když je Fiona uvězněna, pomáhá Amanda Lipovi starat se na koleji o malého Liama a při té příležitosti se do Lipa zakouká. Začíná organizovat jeho denní program a kupovat mu obleky a drahé šperky. Amandiny rodiče zaplatí Lipovi 10 000 dolarů, aby se s Amandou přestali vídat, oni spolu ovšem chodí i přesto.

V páte řadě pozve Lipa, aby strávil letní víkend s její rodinou v jejich rezidenci v Miami. Lip se tam s jejím otcem spřátelí. V druhém ročníku nabídne Amanda Lipovi, aby se s ní nastěhoval do bytu mimo kampus. Ten odmítne, a tak si na Craiglistu najde spolubydlící, psychopatickou lesbičku, která ji pronásleduje. Amanda se před ní schovává v Lipově kolejním pokoji a přijde tak na to, že Lip spí s Helene. Zatímco Lipova náklonnost k Amandě klesá, Amanda je do Lipa víc a víc zamilovaná a žárlí. Později se mu pomstí, tak že po celé škole rozešle Heleninu nahou fotografii. Ani pro Amandu se záležitosti nevyjeví nijak dobře – ukáže se, že její akce rozčílila skupinu „nacistických feministek a opouští školu.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama