Shameless
97/100 - 95×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Ethel

Ethel

Třináctiletá dcera Veronicy a Kevina, kterou měli v pěstounské péči. Pochází z polygamní kolonie a má syna Clydea.

Sezóny 2
2011 - 2012

Ethel byla odebrána z polygamní kolonie, kdy byl její postarší manžel, Clyde, zatčen za sexuální obtěžování. Má s ním syna Jonaha, kterého si k Veronice a Kevovi také přivede. Ethel chvíli trvá, než se novému životu přizpůsobí, ale nakonec si na Keva s Veronicou i Gallagherovi zvykne.

Ethel později poznává chlapce jménem Malik, který má dceru ve stejném věku jako je Jonah. Ethel s Malikem utečou, s pomocí peněz, za které Malik prodal dva balíky marihuany, jenž Ethel našla zahrabané na dvorku. Na rozloučenou nechá Kevovi a Veronice vzkaz s poděkováním a ujištěním, že se o ni nemusejí strachovat.

Foto: Showtime

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Lord Denvil

Maddie je sluníčko

18.1.2024 | 20:15:13

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama