Shameless Monica Gallagher

Monica Gallagher

Monica Gallagher

Frankova bývalá manželka a matka Gallagherovic dětí, která v jejich životě není přítomna, protože, ačkoliv se cítí hrozně, že je opustila, její láska k drogám je silnější.

Sezóny 5
2011 - 2016

Ačkoliv se Monica jednou za čas vrátí a slíbí dětem, že už s nimi zůstane, vždycky svůj slib poruší a stáhne se zpátky. Je to sobecká drogová závislačka, která trpí bipolární poruchou. Starší děti ji nenávidí a nevěří jí, ale Debbie a Carl s ní občas tráví čas. V první sérii ji Frank s příslibem peněz přemluví, aby se vrátila- Monica mu nicméně oznámí, že je lesba a má přítelkyni Robertu, kterou si chystá vzít. V druhé sérii ale žije s Frankem a utratí spolu peníze dětí. Monica si pak před celou rodinou podřeže žíly. Po dlouhé debatě ji pomohou utéct z nemocnice spolu s její novou přítelkyní. Monica je naposledy viděn, jak ujíždí pryč. Znovu se objeví v páté sérii, když navštěvuje Iana ve vězení.

V sedmé řadě se vrací zpátky do Chicaga s dalším pokusem odčinit dvé počínání. Ukáže se, že umírá a přijela, aby dětem něco odkázala. Zemře následující ráno poté co s Frankam obnovili své manželské sliby.


Chloe Webb jako Monica Gallagher. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky

Epizoda S11E06: Do Not Go Gentle into That Good....eh, Screw It

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama