Shameless
97/100 - 95×

Shameless

Seriál sleduje příběh Franka Gallaghera jakožto svobodného otce šesti chytrých, temperamentních a nezávislých dětí, kterým by bez něho bylo pravděpodobně lépe. Gallagherovi nemají mnoho peněz, ale vědí, kdo jsou – a jsou absolutně divocí a neomluvitelně nestydatí.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | Showtime | 50 minut
žánr
Drama, Komedie
hrají
William H. Macy (Frank Gallagher), Emmy Rossum (Fiona Gallagher), Jeremy Allen White (Lip Gallagher), Cameron Monaghan (Ian Gallagher), Emma Kenney (Debbie Gallagher), Ethan Cutkosky (Carl Gallagher), Christian Isaiah (Liam Gallagher), Shanola Hampton (Veronica Fisher), Steve Howey (Kevin Ball), Isidora Goreshter (Svetlana Fisher), Ruby Modine (Sierra), Elliot Fletcher (Trevor), Noel Fisher (Mickey Milkovich), Emma Greenwell (Mandy Milkovich), Alan Rosenberg (Profesor Youens)

Samantha Slott

Samantha Slott

Frankova nejstarší dcera, která žije se synem Chuckiem v pojízdném autě a objeví se na scéně, když ji Frank vyhledá kvůli nové ledvině.

Sezóny 2
2014 - 2015

Samantha „Sammi“ žije v pojízdném autě ve zchátralém sousedství se synem Charlesem, zvaným Chuckie. Sammi dokáže být starostlivá, ale také impulzivní a násilnická. Je Frankova nejstarší dcera, ale to se dozvídáme až když potřebuje novou ledvinu a vyhledá ji jako dárce. Poté co přijde o střechu nad hlavou
nastěhuje se ke Gallagherovým. Frank jí lže, že dostane nové auto, a tak ho následně postřelí. Frank jí to oplatí tím, že napráská Chuckieho policii za pomoc Carlovi při obchodu s drogami. Sammi zase napráská Carla, že Chuckieho obelstil, aby mu pomohl; Gallagherům je ale jedno, že je Chuckie nevinný, a byli by nejradši, kdyby to všechno odskákal za oba. Sammi pak na oplátku zavolá na Iana vojenskou policii a sama jde za pokus o zabití Mickeyho do vězení.

Emily Bergl jako Samantha Slott. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky

Epizoda S11E12: Father Frank, Full of Grace

cz100%
DOKONČENO

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama