Shameless Samantha Slott

Samantha Slott

Samantha Slott

Frankova nejstarší dcera, která žije se synem Chuckiem v pojízdném autě a objeví se na scéně, když ji Frank vyhledá kvůli nové ledvině.

Sezóny 2
2014 - 2015

Samantha „Sammi“ žije v pojízdném autě ve zchátralém sousedství se synem Charlesem, zvaným Chuckie. Sammi dokáže být starostlivá, ale také impulzivní a násilnická. Je Frankova nejstarší dcera, ale to se dozvídáme až když potřebuje novou ledvinu a vyhledá ji jako dárce. Poté co přijde o střechu nad hlavou
nastěhuje se ke Gallagherovým. Frank jí lže, že dostane nové auto, a tak ho následně postřelí. Frank jí to oplatí tím, že napráská Chuckieho policii za pomoc Carlovi při obchodu s drogami. Sammi zase napráská Carla, že Chuckieho obelstil, aby mu pomohl; Gallagherům je ale jedno, že je Chuckie nevinný, a byli by nejradši, kdyby to všechno odskákal za oba. Sammi pak na oplátku zavolá na Iana vojenskou policii a sama jde za pokus o zabití Mickeyho do vězení.

Emily Bergl jako Samantha Slott. Foto: SHOWTIME

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Titulky

Epizoda S11E06: Do Not Go Gentle into That Good....eh, Screw It

Vzhledem k současné situaci momentálně nikdo titulky k 11. sérii nepřekládá. Děkujeme za pochopení.

Nepřehlédněte

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Emmy Rossum odchází ze seriálu

Představitelka Fiony Gallagherové včera překvapila fanoušky, když na svém facebookovém účtu oznámila, že nadcházející devátou řadou pro ni účinkování v Shameless kon­čí.

Reklama

ROZHOVOR

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Steve Howey vypráví o svém pozoruhodném dětství

Jako syn umělců nevyrůstal Steve Howey jako každé jiné dítě. O jeho neobyčejném dětství, hereckém vývoji a budoucnosti Shameless si můžete přečíst v následujícím rozhovoru.

Nejoblíbenější postava

Reklama