Star Trek: Discovery
70/100 - 142×

Sledovat

Star Trek: Discovery

Nová loď, nová mise. Příběh první důstojnice Michael Burnhamové, sloužící na hvězdné lodi U.S.S. Discovery, odehrávající se deset let před érou slavného kapitána Kirka a jeho pětileté mise.

USA | 2017 | Vysílá se
vysílání
3 sezóny | CBS All Access | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
Sonequa Martin-Green (Michael Burnham), James Frain (Sarek), Michelle Yeoh (Philippa Georgiou), Doug Jones (Saru), Jason Isaacs (Gabriel Lorca), Anthony Rapp (Paul Stamets), Shazad Latif (Ash Tyler), Wilson Cruz (Hugh Culber), Mary Wiseman (Sylvia Tilly), Jayne Brook (Katrina Cornwell), Mary Chieffo (L'Rell), Shazad Latif (Voq), Mia Kirshner (Amanda Grayson), Emily Coutts (Keyla Detmer), Anson Mount (Christopher Pike)

Epizody - Sezóna 5

 • S05E01: Red Directive

  S05E01: Red Directive

  Posádka Discovery slaví tisíc let Federace, ale oslava je rychle přerušena, neboť je nutné se vydat na další misi. Federace objevila přes 800 let starou loď, kterou Discovery musí okamžitě prozkoumat. Samotná loď má pojítko s Jean-Luc Picardem a Michael se okamžitě hlásí na misi.

  4.4.2024
  43 minut
 • S05E02: Under the Twin Moons

  S05E02: Under the Twin Moons

  Admirál flotily Vance pověřuje Bookera, aby pomohl kapitánce Burnhamové a posádce Discovery vypátrat L'ak a Molla. Booker kontaktuje L'aka a Moll ve snaze je vystopovat. Následně si ale uvědomí, že Booker Moll zná velice dobře, čímž se celá tato mise stává pro něj osobní.

  4.4.2024
  43 minut
 • S05E03: Jinaal

  S05E03: Jinaal

  Poté, co se posádka Discovery dozví, že jeden z vědců Jinaal Brix byl hostitelem trillského symbionta, vydává se Burnham se svým týmem na domovskou planetu Trillů. Aby jim pomohli s pátráním,Trillové dovolí k dočasnému přenosu vědomí Jinaala do těla doktora Culberta.

  11.4.2024
  43 minut
 • S05E04: Face the Strange

  S05E04: Face the Strange

  Discovery se potýká s neobvyklým problémem a na palubě mají časobrouka. Michael Rayner se tak dostávají do důležitých milníků Discovery v minulosti, přítomnosti a budoucnosti. Michael se tak setkává se svým mladším já a i s někým, kdo je již dávno po smrti.

  18.4.2024
  43 minut
 • S05E05: Mirrors

  S05E05: Mirrors

  Posádka Discovery konečně přišla na to, kam zmizela Moll a L'ak – do nestálé a nebezpečné červí díry. Michael a Booker se vydávají za nimi. Zvlášť pro Bookera se jedná o velice osobní misi, neboť Moll je jeho rodina. Michael se dostává na velice známou loď.

  25.4.2024
  43 minut
 • S05E06: Whistlespeak

  S05E06: Whistlespeak

  Doktor Culber se snaží přijít na to, zda je zcela v pořádku poté, co sdílel tělo s jinou osobou. Posádka Discovery získává další kousek do skládačky a vyráží na planetu Halem'no. Tam místní obyvatelé ctí božstvo, které je ve skutečnosti vyspělá technologie. Michael se vydává za jednoho z nich.

  2.5.2024
  43 minut
 • S05E07: Erigah

  S05E07: Erigah

  Doktor Culber se snaží vyléčit L'aka, ale nezná jeho fyziologii. Mezitím si Ruhn přiletí pro L'aka a chce ho okamžitě vydat. Dozvídáme se, že L'ak je Ruhnův synovec a přímý potomek bývalého breenského císaře. Celá situace tak začne být vážnější, když se L'ak úmyslně předávkuje.

  9.5.2024
  43 minut
 • S05E08: Labyrinths

  S05E08: Labyrinths

  Oficiální synopse neznámá, bude doplněna.

  16.5.2024
  43 minut
 • S05E09: Lagrange Point

  S05E09: Lagrange Point

  Oficiální synopse neznámá, bude doplněna.

  23.5.2024
  43 minut
 • S05E10: Life, Itself

  S05E10: Life, Itself

  Oficiální synopse neznámá, bude doplněna.

  30.5.2024

Aktualizace postav

V průběhu třetí řady seriálu Star Trek: Discovery budeme pravidelně aktualizovat sekci postav. Proto se nezapomeňte podívat na aktuální profily a ohodnotit všechny charaktery:

Reklama

Nejlepší postavy

Zajímavosti

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Star Trek 4 má nového scenáristu, jaké problémy ale řeší studio se základnou fanoušků?

Studio učinilo další kroky, aby se nekonečný příběh v podobě Star Treku 4 pohnul z místa. Na palubě lodi Enterprise je tak nový (a snad už poslední) člověk, který má připravit finální podobu scénáře. V čem ale tkví problém fanouškovské základny a čeho si je studio vědomo?

Novinky

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

William Shatner nemá problém s de-ageingem či návratem pomocí umělé inteligence

Když už Patrick Stewart dostal svůj rozlučkový seriál a možná se chystá film, proč by studio nemohlo věnovat alespoň malou roli Williamu Shatnerovi? Ten by o návrat rozhodně stál a klidně by se nechal omladit. Shatner má postavu Kirka opravdu rád, tudíž by se nebál zajít ještě dál.

Narozeniny herců

Galerie

Galerie

Filtr seriálů
Reklama