Star Wars (Hvězdné války) Novými postavami v Battlefrontu bude Greedo a Nien Nunb

Novými postavami v Battlefrontu bude Greedo a Nien Nunb

Novými postavami v Battlefrontu bude Greedo a Nien Nunb

Star Wars: Battlefront je hra, která stojí především na multiplayeru. Tvůrci předem avizovali, že se v průběhu času dočkáme (placeného) rozšíření a první várka přijde už tento měsíc. Na co všechno se můžeme těšit?


8 0
3.3.2016

Ti z vás, kteří hru mají, si možná všimli, že k pár úpravám již došlo v průběhu minulého měsíce (a to zdarma). Na planetě Hoth nyní můžete hrát za Lukea Skywalkera s modrým světelným mečem (na ostatních mapách vypadá jako v Epizodě VI se zeleným mečem) a Hanem Solem oblečeným přesně jako v Epizodě V. Dále byla přidána zcela nová mapa pro planetu Hoth a svého bezplatného rozšíření se dočká v dohledné době i Endor.

V průběhu března fanoušky čeká placená verze rozšíření s názvem Vnější okraj, která nám nabídne dvě nové mapy. Bohužel se nevydáme na zcela nové planety, ale pouze na ty, které ve hře už jsou, pouze navštívíme jiná místa. Vydáme se tak opět na Sullust a Tatooine, kde zamíříme do Jabbova paláce. Kromě dalších vylepšení (zbraně, granáty) si hráč bude moci zahrát za zcela nové hrdiny. Poměrně zajímavým (a odvážným) tahem tvůrců bylo přivést k životu Greeda a Niena Nunba.


(Jste spokojení, že budete moci hrát za Greeda a Niena Nunba? Photo: EA games)

Asi každý tak trochu čekal, že se o slovo přihlásí Lando Calrissian či Chewbacca, ale tvůrci tentokrát sáhli po méně známých postavách. Zarytě se ovšem drží staré trilogie a v dohledné době nás nečeká, že by se v Battlefrontu objevili stormtroopeři z Epizody VII či postavy jako je Kylo Ren či Rey. Je poměrně zvláštní, že se tvůrci nechtějí svést na vlně úspěchu filmu Síla se probouzí a nabízí nám mapy a postavy, za které jsme již několikrát měli možnost hrát v Batllefrontu I a II. Cena DLC bude okolo 50 dollarů, takže v podstatě podobná suma, kterou jste investovali při prvotním nákupu hry.

Hrajete hru Star Wars: Battlefront? Uvažujete nad koupí DLC?

Diskuze /9

Lee_CZ_

Tohle mě jen nutí žasnout nad tím, jak jsou lidi dneska hloupí :D Jsem velký fanda SW, ale tahle hra je jasným důkazem rýžování lidí. Hra v podstatě nenabízí nic víc, než jen online střílečku na jasně daných mapách, nic víc a za tuhle shitu si účtůjí takové pálky až to není možné. Základ stojí 60e, Digitální verze 70e, Ultimátní 120e a season pack 50e a nyní světe div se přijde nové placené DLC za 50e, které vám dá pouze 2 nové mapy, 2 nové postavy a nějakou tu novou zbraň a za to chtějí 50e? Tohle je fakt výsměch a prostě pro mě lidi co se tím nechají strhnout jsou jen nemyslící hlupáci. Aby bylo jasné, tak si tu hru chci zahrát, ale cena prostě neodpovídá tomu co hra nabízí. Tenhle SW:Battlefront měl být nástupcem, ale je jen ukázkou toho, jak se dělají velké prachy, vemte značku, dejte do toho co nejméně s velkou cenou a peníze sypte se.

#2 Quinzel #4 dovahkiin
3.3.2016 | 16:36:15
Quinzel

#1 Lee_CZ_: Souhlas, měl jsem v plánu napsat něco podobného, tak už ani nemusím. :-) Jediné plus které tahle hra má, je pěkná grafika a dobrá optimalizace na pc, nic víc.

3.3.2016 | 16:42:20
StrejdaMorty

AngryJoe to v recenzi řekl naprosto skvěle. EA nedělá hry pro hráče, EA dělá hry pro vytahání co nejvíc peněz z hráčů. Za 50e bych si představoval minimálně těch charakterů 5, přidání galactic battles a map aspon tak 50. Stačí si chvilku počkat, EA dopadne jak Uwe Boll a bude to značka, na kterou se bude jen plivat a nikdo s ni nebude chtit mit nic společnyho

#4 dovahkiin
3.3.2016 | 16:47:36
dovahkiin

#1 Lee_CZ_:
#3 StrejdaMorty: ne že by to tolik měnilo, nicméně samozřejmě za těch 50e nedostaneš jedno DLC, tolik stojí season pass kterej obsahuje 4 ty DLC, každý víceméně se stejným obsahem jako tohle první, tedy přeneseně, to jedno DLC stojí cca 12,5 eura, i když samozřejmě jen v season passu, samostatně budou asi o něco dražší :)

#5 dovahkiin #6 Lee_CZ_
3.3.2016 | 20:15:11
dovahkiin

#4 dovahkiin: to je asi o pro článek samotnej, z něho vyznívá že jediný DLC stojí 50 éček, tak to není :)

3.3.2016 | 20:16:10
Lee_CZ_

#4 dovahkiin: Aha to jsem nevěděl, takže pokud tomu rozumím, tak ten season pass platí pro 4 nadcházející DLC do kterého se započítá tohle a pak ještě nějaké 3? Pokud ano, tak pak by tomu ta cena odpovídala, bohužel to pořád nemění nic na tom, že základ stojí za houby, takže do něj musí narvat DLC, aby to stálo za to a to se mi prostě nelíbí.

A když už se o tom bavíme, tak základ ní hra a deluxe mají 50% slevu a Ultimate 33%, škoda, že na season taky není sleva, pak už by to stálo za uvážení.

#7 dovahkiin
3.3.2016 | 20:55:17
dovahkiin

#6 Lee_CZ_: přesně takhle to je, když si koupíš season pass kupuješ trochu zajíce v pytli, ale je to levnější než si kupovat dlc po jednom, pokud by sis stejně koupil všechny, ale když si season pass koupíš tak se ti pak ty DLC už automaticky stáhnout jakmile vyjdou, podobně to vyšlo do Fallouta 4, kde teď dokonce zvýšili rozsah obsahu (ze 4 DLC/add-onů na asi 6) ale když sis koupil už předtim season pass tak ti to ručilo že budeš mít už vše co k tomu vyjde, to že základ battlefrontu neni moc velkej je pravda, nicméně každej měsíc vychází update, kterej dodává další mapy, nebo mody hry zadarmo pro všechny, tak aspoň něco co ten základ rozšiřuje o něco, jako ty season passy taky slevu časem dostanou, ale určitě ne hned teď, když nevyšlo ani první DLC ještě

3.3.2016 | 21:09:51
tom99

Jo, jo, máte pravdu. Hru mám a večer si občas zastřílím, ale vlastně hra nic jiného nenabídne. Navíc mě dost štve, že můžu hrát jen za Impérium nebo Rebely, když v předchozích hrách jsem ještě mohl hrát za Republiku a Separatisty. Navíc v nových Battlefront není nic z nových filmů (kromě Jakku), což beru jako mínus… Chtějí za to nehorázný prachy – dvě mapy a dvě postavy je fakt málo…

#9 dovahkiin
webmaster
3.3.2016 | 23:19:10
dovahkiin

#8 tom99: já jí taky mám, ale zase tak extra toho nelituju, je sice škoda, že je to trochu okleštěný, ale mě to baví, kupoval jsem si to s tim že je to MP hra, lidi co si jí koupili a pak brečeli že tam neni prakticky žádnej obsah pro jednoho hráče maj smůlu a maj si zjistit co ve hře je, než si jí koupěj, sice hraju jen dva mody, walker assault a heroes vs. villains, ale především ten druhý mě baví hodně i po dlouhé době, a přibývá zadarmo nový obsah, takže za rok hra bude třeba o dost větší a ty DLC asi pujdou kvalitativně vzhůru si myslim, to že je to jen IMP vs REB je velký mínus no, asi to největší

4.3.2016 | 11:05:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !