The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 101×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Epizody - Sezóna 1

Sezóna 1

 • S01E01: New World Order

  S01E01: New World Order

  Bucky se vyrovnává se svou minulostí. Zatímco byl omilostněn, stále ho pronásledují noční můry a ohavné činy, které spáchal. Sam se pokouší pomoci své sestře, která se dostala do špatné finanční situace. Na scéně se objevují Vlajkonoši, nová teroristická skupina.

  19.3.2021
  48 minut
 • S01E02: The Star Spangled Man

  S01E02: The Star Spangled Man

  Sám má novou stopu, a tak pátrá po Vlajkobijcích. Na misi se k němu přidá i Bucky, kteří si zpočátku ale vůbec nerozumí. Akci jim ovšem přeruší nový Kapitán Amerika, ale ani ten na Vlajkonoše nestačí. Bucky zjistí, že Vlajkobijcích disponují sérem supervojáka, a tak vyhledá starého známého.

  26.3.2021
  48 minut
 • S01E03: Power Broker

  S01E03: Power Broker

  Jelikož Bucky a Sam nemají žádnou stopu, vysvobozují z vězení Barona Zema. S ním se vydají do Madripooru, kde je potenciální spojka, která by je mohla dovést k séru supervojáka. Tam kromě nevyhnutelných problémů narazí i na Sharon Carter, která je ve vyšetřování posune zase o kus dál.

  2.4.2021
  51 minut
 • S01E04: The Whole World Is Watching

  S01E04: The Whole World Is Watching

  Buckyho čeká nečekaná návštěva z Wakandy, která mu dává jasné ultimátum, do kdy má vrátit Zema. Ten je ovšem velice užitečný a pomůže najít Vlajkobijce. Sam se snaží pochopit Karli a ta ho testuje, zda je na její straně. Do všeho se ovšem zaplete John Walker.

  9.4.2021
  52 minut
 • S01E05: Truth

  S01E05: Truth

  Walker čelí následkům, kterým spáchal. Sam a Bucky si uvědomují dědictví štítu. Zatímco Bucky se pokusí postavit své minulosti, Sam se dozví více o Isiahovi a jeho misi v minulém století. Vlajkobijci se připravuj na tvrdý úder. Falcon je připraven se jim postavit i s nově ukořistěným štítem.

  16.4.2021
  58 minut
 • S01E06: One World, One People

  S01E06: One World, One People

  Sam se jako nový Kapitán Amerika vydává společně s Sharon a Bucky zastavit Karli. Na cestě za ní je ale i John Walker, který s ní má nevyřízené účty. Sam chce společnosti dokázat, že v minulosti byly udělány chyby, a nyní přede všemi leží příležitost je nadobro změnit.

  23.4.2021
  49 minut

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Filtr seriálů
Reklama