The Falcon and The Winter Soldier Jak podle vás přijdou Sam a Bucky opět ke štítu Kapitána Ameriky?

Jak podle vás přijdou Sam a Bucky opět ke štítu Kapitána Ameriky?

Jak podle vás přijdou Sam a Bucky opět ke štítu Kapitána Ameriky?

I když už máme ve hře nového Kapitána Ameriku, všichni tak nějak tušíme, že štít skončí u někoho zcela jiného. To se stoprocentně stane do konce první řady, nicméně otázkou zůstává, jak se štít opět dostane k Samovi a Buckymu? Přidáváme také novinku o Georgesovi St-Pierreovi.

16 0
31.3.2021

Máme za sebou dvě epizody. Sam Wilson a Bucky Barnes začali konečně spolupracovat, nicméně legendární štít pravého Kapitána Ameriky má aktuálně John Walker. Asi není žádným tajemstvím, že štít skončí opět u Sama a Buckyho. Nejedná se o žádný spoiler. Scéna, jak Sam a Bucky se štítem cvičí, byla vidět už v prvním traileru nebo třeba na oficiálních fotografiích.

Otázka za milion tak zní – jak se Bucky a Sam dostanou zpět ke štítu? Možností je hned několik. A jelikož je vidět, že vás v poslední době podobné ankety baví, tak si opět trochu zaspekulujeme. Jednou z mnoha možností je, že Bucky a Sam si štít pro sebe jednoduše ukradnou. Vzhledem k událostem v epizodě The Star Spangled Man by to sice dávalo smysl, nicméně by to udělalo z obou zločince, kteří kradou vládní majetek. Nemyslíme si, že tato varianta je tedy reálná.


Mnohem pravděpodobnější je, že John Walker zemře a na smrtelné posteli štít předá Samovi a Buckymu. Jelikož ale existují nepotvrzené zvěsti o tom, že studio Disney má s Walkerem do budoucna další plány, celé předávání štítu se tak může klidně obejít bez Walkerovy smrti. Možná sám Walker usoudí, že on není štítu hoden, a tak ho sám dobrovolně Samovi a Buckymu daruje.

(Dočkáme se více takovýchto soubojů? Foto: Disney)

Následně je tu ještě varianta, že Bucky a Sam v upoutávce trénují s replikou štítu. A máme tu ještě šílenější možnost – Sam vládě USA štít Kapitána Ameriky nikdy nepředal a jedná se o poměrně povedenou (leč stále nepravou) repliku původního štítu. To by byl určitě zajímavý zvrat v celém ději. Do ankety přidáváme ještě pár dalších možností. Snad si každý vybere a uvidíme, co u vás bude převládat.

Teď z trošku jiného soudku. V první epizodě New World Order se objevil i MMA zápasník Georges St-Pierre, který v MCU hraje Georgese Batroca. St-Pierre si to už rozdal s Chrisem Evansem v úvodu Winter Soldiera, nyní měl to potěšení Anthony Mackie. Ten od St-Pierra nechtěně schytal pěknou ránu do hlavy. A byl v pořádku. Georges mu následně složil poklonu, že úder vydržel, a prakticky nic mu nebylo.

Sám MMA zápasník si spolupráci s Mackiem pochvaloval. Prý jde o jednoho z nejzábavnějších herců, který se vždy staral o dobrou náladu na place. St-Pierre doufá, že ho s Mackiem čeká ještě nějaká odveta, nemohl ale prozradit, zda se toho dočkáme ještě v našem seriálu. St-Pierre dále prozradil, že o své postavě a celkovém ději ví pramálo. Věděl pouze to nutné, aby mohl dané scény natočit. Studio Disney je ale velice opatrné a chce většinu zúčastněných držet v nevědomí, aby nikdo z herců či ze štábu nevynesl informace z natáčení.

Jak se Sam a Bucky dostanou opět ke štítu Kapitána Ameriky?

47%
22%
14%
11%
2%
2%
1%
91 hlasů

Zdroj: ComicBook.com (článek 1, článek 2, článek 3)

Diskuze /14

Ratemus

No podle mě Walkerovi jebne a udělá něco protizakoneho, a tak přijde i štít

#2 Londo #8 m.dak
31.3.2021 | 16:39:32
Londo

#1 Ratemus: Našlápnuto k tomu rozhodně má. Dělají z něj tutově naschvál nesympatickou postavu a chystají se k tomu prasečími skoky.

#8 m.dak
31.3.2021 | 16:57:08
percival2

Dávám Walkerovi díl, maximálně dva ;-)

31.3.2021 | 17:36:37
Ratemus

No dostaly se ke mně nějaké leaky ale nechci to sem dávat

31.3.2021 | 18:31:36
Mohy

Zas tak vážně bych ty Marvel trailery nebral. Třeba to byl záměr ukázat štít u někoho jiného a tím všechny unášet

#8 m.dak
31.3.2021 | 22:23:00
Mohy

*zmást

31.3.2021 | 22:23:18
strike

A nebo se k nim nikdy štít zpátky nedostane a Walker je skutečně na nějaký čas nový kapitán Amerika. Nebylo by to poprvé co by marvel manipuloval s trailery aby zmátl diváky.

31.3.2021 | 23:18:08
m.dak

#5 Mohy: Nemyslím, že by šli tak daleko a natočili extra scénu do traileru, ale mohlo to být schválně matoucím způsobem sestříháno, nepamatuji si to přesně, je tam skutečně vidět kdo přesně se štítem trénuje? #1 Ratemus: #2 Londo: Není tu zmíněna možnost, že Walker je jeden ze záporáků, ale osobně myslím že to bude jednodušší. Nebude řešit metafyzické bláboly, jestli je štítu hoden, ale prostě dostane nářez (možná bude zraněn) a dojde mu, že to je jiná liga, na kterou zatím nemá.

#11 nemo74
31.3.2021 | 23:44:36
Karlosz

Walker musí zemřít! větší homo postavu jako cap murica najít nemohli.

1.4.2021 | 12:23:11
danbackastan

Já jsem přesvědčený, že z nového Captain Walkera, se vyklube záporák, který předstírá, že je ten good guy, a na konec se Bucky a Falcon s ním střetnou, porazí ho a vezmou si štít zpátky. Právoplatný vlastník bude Falcon, ale pokud by se jednoho dne vrátil Chris jako původní Cpt. America do reálné filmové časové osy, bylo by to fajn, určitě Marvel by věděl jak toho docílit.

1.4.2021 | 14:05:46
nemo74

#8 m.dak: Jo v traileru Falcon hází a Bucky chytá štít, ale to je všechno.

2.4.2021 | 10:33:09
Rodann

No počkat počkat… V první řadě je dobré si uvědomit, že ani štít, který starý Steve předává Samovi na konci Endgame, není původní (ten zničil Thanos 2023), přičemž mladý Cap se do minulosti vracel bez jakéhokoliv štítu). Tedy, za předpokladu, že Steve vrácením artefaktů uzavřel (skoro) všechny alternativní linie a celou dobu prostě stárnul s Peggy (jak jinak by došel na tu lavičku), si během svého života musel “obstarat” nový a mít ho u sebe, dokud nebude potřeba být předán (věděl, že originál bude zničen). Otázka tedy zní, čí štít Sam vlastně dostal, a kde se vůbec vzal (ve stejné hlavní linii).

3.4.2021 | 4:50:39
Rodann

*Thanos 2014 samozřejmě, původní Thanos byl zabit 2018 ;)

3.4.2021 | 5:10:26
Harper66

Třeba mu dojde, že nikdy nebude takovej super člověk jako Kapitán Amerika a bude chtít dostat to sérum, aby byl jeden z nich.

3.4.2021 | 19:14:34
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E05: Truth

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

Pozornost Sebastiana Stana si fanoušci vyprošují zvláštním způsobem a jak to nadále bude s cliffhangery?

S fanoušky je to občas složité. Ne každý herec si slávu užívá a už vůbec mu nemusí vyhovovat, když ho na ulici lidé poznávají a chtějí se vyfotit. Sebastian Stan je už dostatečně známý, nicméně fanoušci si k němu našli cestu trochu zvláštním způsobem, který dávají čím dál tím častěji najevo.

Reklama

Nejlepší postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Je Power Broker záporákem celé řady? A kdo jím podle nás je?

Třetí epizoda seriálu The Falcon and The Winter Soldier vůbec poprvé zmínila jméno Power Broker. Zatím víme, že tento muž či žena stojí za téměř veškerými událostmi, které se v seriálu dějí. O postavě se ovšem pouze mluví, kdo ale bude tím obávaným Power Brokerem, kterého všichni zmiňují?

Narozeniny herců