The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 96×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Než série skončí, dozvíme se, kdo bude novým Kapitánem Amerikou

Než série skončí, dozvíme se, kdo bude novým Kapitánem Amerikou

Steve Rogers ve svých 112 letech pověsil kostým na hřebík a předal štít Samu Wilsonovi. Ten ho ale až tak úplně nepřijal. Svět je ovšem bláznivým místem a nového Kapitána Ameriku potřebuje. Kdo jím bude? Podle herce se do konce série dozvíme, kdo převezme štafetu.

21 0
24.1.2021

Film Endgame nás donutil rozloučit se s celou řadou oblíbených postav. Nyní musí dědictví Tonyho Starka a Stevea Rogerse přejít na někoho dalšího. Všem je asi jasné, že právě seriál The Falcon and The Winter Soldier se bude věnovat tomu druhému jmenovanému, přesto stále není jisté, kdo nakonec štít skutečně zdědí.

Rogers štít věnoval Samu Wilsonovi, ten ho ale v Endgame úplně nepřijal. A jak jsme slyšeli už v prvním traileru na náš seriál, dědictví a odkaz tohoto štítu jsou komplikované, lidé ale přesto potřebují někoho, ke komu budou vzhlížet. Dále také víme to, že americká vláda se pokusí vytvořit nového Kapitána Ameriku skrze US Agenta. Není žádným tajemstvím, že on novým Kapitánem rozhodně (do konce série) nebude.

(Kdo bude dalším Kapitánem? Do konce série se to dozvíme. Foto: Disney+)

Kdo jím tedy bude? Největší šanci mají pochopitelně Sam Wilson a Bucky Barnes. Anthony Mackie prozradil, že do konce řady se definitivně dozvíme, kdo s konečnou platností převezme Kapitánův štít. To by ostatně skvěle hrálo se zvěstmi, zda se dočkáme druhé řady. Již během léta jsme zaznamenali několik zpráv, že druhá řada se chystá, ale bude mít jiný název.

Seriál by se tak mohl přejmenovat, nebo vyústit v úplně jiný seriál, který bude mít v názvu více zanesené jméno Kapitána Ameriky, když se ho skutečně v nové verzi dočkáme. V anketě níže můžete hlasovat, kdo by vám více seděl jako nový ochránce utlačovaných. Bohužel už to víme ještě před začátkem série. Vyzradily to chystané hračky. Pokud si tedy chcete zkazit překvapení, klikněte na tento odkaz a zjistíte, kdo novým Kapitánem bude. V diskuzi ale opatrně.

Kdo by měl být nástupcem Kapitána Ameriky?

48%
25%
14%
13%
122 hlasů

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

onsomefuckery

Odpoved na tuto otazku uz davno vieme kvoli leaknutym hrackam k tomuto serialu…

#2 ori
24.1.2021 | 15:09:44
ori

#1 onsomefuckery: Také veci sa tu dejú celkom často, časové obleky pre Endgame boli takto zverejnené dávno pred filmom.

#3 onsomefuckery
webmaster
24.1.2021 | 17:01:02
onsomefuckery

#2 ori: Viem no, je to smutné…

24.1.2021 | 18:39:04
dbar

Nejlepší by byl návrat Rodgerse, z těch 2 bych za Captaina Americu raději Barnese a z Wilsona by mohli udělat nového Black Panthera. Hádám ale, že v dnešní době si nenechají ujít šanci mít černého Captaina Americu. A teď se jdu podívat na ty hračky… Aha…

24.1.2021 | 18:46:56
Lex Luthor

jak nečekané

24.1.2021 | 20:06:48
Evan

A nebude to nahodou nejaka kapitanka?! :-D

#7 MiqueEala
25.1.2021 | 12:17:52
MiqueEala

#6 Evan: Jo, žena by byla lepší volbou, než Wilson. Ten se na to tak strašně nehodí. Žena by celkově mohla být zajímavou volbou.

25.1.2021 | 16:36:54
Ratemus

Miss America bude v Doctor Strange 2 ale ta nemá s Capem nic společného

25.1.2021 | 18:05:13
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama