The Falcon and The Winter Soldier (Falcon a Winter Soldier)
75/100 - 94×

The Falcon and The Winter Soldier(Falcon a Winter Soldier)

Po odchodu Stevea Rogerse do superhrdinského důchodu je svět bez svého ochránce. Štít Captaina Americy je aktuálně bez svého majitele. Jenže to nyní není na pořadu dne. Je tu nová hrozba, která musí být zažehnána. Do nebezpečného politického boje s časem se pouští Falcon a Winter Soldier.

USA | 2021 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney+ | 45 minut
žánr
Akční, Komiksový, Špionážní
hrají
Anthony Mackie (Sam Wilson), Sebastian Stan (Bucky Barnes), Emily VanCamp (Sharon Carter), Daniel Brühl (Helmut Zemo), Wyatt Russell (John Walker), Erin Kellyman (Karli Morgenthau), Florence Kasumba (Ayo), Carl Lumbly (Isaiah Bradley), Georges St-Pierre (Georges Batroc), Adepero Oduye (Sarah Wilson), Julia Louis-Dreyfus (Valentina Allegra de Fontaine)

Nový Captain America dostal podtitul a hezky odkazuje na náš seriál

Nový Captain America dostal podtitul a hezky odkazuje na náš seriál

Sam Wilson bude čelit těžké zkoušce. Převzal štít po svém příteli a pokusí se vrátit Americe ikonického hrdinu, ke které Američani dlouhá léta vzhlíželi. Svět je ovšem jiný a i nový Captain America se musí zadaptovat v tomto nebezpečném světě. Filmu se dočkáme v roce 2024.

14 4
25.7.2022

Film Captain America 4 byl oznámen hned po konci seriálu The Falcon and The Winter Soldier. Z posledních dní jsme se dozvěděli, že o režii se postará režisér Julius Onah (The Cloverfield Paradox) a o scénář zkušení Malcolm Spellman a Dalan Musson, kteří oba spolupracovali již na našem seriálu, takže moc dobře ví, do čeho jdou (což i my můžeme tušit co očekávat, pozn. red.)

(Nový díl Captaina Americy dorazí v květnu 2024 a ponese název New World Order. Foto: Disney)

Comic-Con v San Diegu toho neodhalil nic moc nového, protože v tuto chvíli ještě není moc co odhalit, snímek je stále v rané fázy přípravy. Film dostává oficiální podtitul New World Order, což byl i název první epizody našeho seriálu. Filmu se dočkáme 3. května 2024 a půjde o film, který zapadne do Fáze 5. Fáze 4 skončí již letos na podzim s pokračováním Black Panthera, dále bude navazovat Fáze 5.

Z herců se stoprocentně vrátí Anthony Mackie, který obleče kostým Captaina Americy. Pokusí se navázat na práci svého kolegy a bývalého přítele Stevea Rogerse. Zatím se šušká o dalších hercích a postavách ze série, které by mohly film poctít svou návštěvou, bohužel ale tady nemáme žádné oficiální potvrzení, a tak si na další podrobnosti musíme ještě počkat.

Zdroj: ComicBook.com

Diskuze /8

Ratemus

Měl by zde být ještě Torrez jako Falcon, Bucky aka Nomad, Moon Knight, Power Broker, War Machine, Organizace Secret empire a údajně i Sin.

#3 tom99
25.7.2022 | 9:10:39
fanta2pomeranc

Doufám ve Walkera a Buckyho, jinak asi trochu z mé strany nezájem…

25.7.2022 | 11:53:15
tom99

#1 Ratemus: To jsou zatím jen spekulace, ale nedivil bych se tomu, kdyby to nakonec byla pravda. Nechci nikomu křivdit, ale stále mám pochyby o Anthonym Mackiem a jeho power-star utáhnout celý film, takže „pomoc“ od kolegů bude rozhodně potřebovat.

#4 Carlos Matos
webmaster
25.7.2022 | 12:52:28
Carlos Matos

#3 tom99: Spíš to neutáhne (jako např. Altered Carbon). Jestli to bude špatný, tak to zase v klídku budou hrát na rasismus.

25.7.2022 | 13:36:01
Ratemus

Samozřejmě jsem zapomněl na US agenta každopádně ano, protože to neutahne, bude tam mít tolik vedlejších známých postav…

25.7.2022 | 15:23:25
Caity28

hadam Bucky bude hrat velku rolu, spolu su perfektni!! friendship goals

25.7.2022 | 16:31:33
PecaCZE

Na začátku seriálu mě nejvíc zaujala právě Buckyho linka a jeho seznam, co dělal když byl WS. Bohužel to bylo naprosto nepodstatný pro seriál. Podobně jako ta otravná vata s linkou Falcona, že nemá peníze.

25.7.2022 | 20:48:30
methoz

Doufám, že WS to vytáhne na maximum, protože tragickej Falcon na to fakt nemá a mít nebude…

28.7.2022 | 13:12:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

České titulky

Epizoda S01E06: One World, One People

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Kratos91

Novinky

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Zpráva dne: Ve výrobě je film Kapitán Amerika 4, co zatím o projektu víme?

Není ani čtyřiadvacet hodin po premiéře a už tady máme novinku, kterou asi nikdo nečekal. Kromě již ohlášených filmů se můžete pomalu začít těšit na další dobrodružství s Kapitánem Amerikou, který tedy po vzoru Thora taktéž dostal svůj čtvrtý film. Kdo se postará o příběh?

Reklama

Galerie

Galerie

Zajímavosti

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Wyatt Russell vysvětluje frustraci Johna Walkera a původní plány tvůrců s postavou

Pokud máme zvolit nějakou postavu, která prošla největším vývojem od začátku do konce seriálu, je to rozhodně John Walker. Tvůrci si pro něj připravili zajímavý příběh, který zvedal nejednoho diváka ze židle. Wyatt Russell se nyní krátce rozpovídal o motivech tvůrců a vlastním vnitřním nastavení.

Narozeniny herců

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama