The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 44×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Finále definitivně potvrdilo město, ve kterém se nachází Rick Grimes

Finále definitivně potvrdilo město, ve kterém se nachází Rick Grimes

V posledním díle World Beyondu jsme se Ricka sice nedočkali, ale aspoň víme, kde se aktuálně nachází. Ve finále jsme se totiž podívali přímo do hlavního sídla Občanské republiky.

11 0
7.12.2021

Občanská republika představovala hlavní lákadlo třetího zombie seriálu stanice AMC. Na ni se příběh zaměřoval především ve druhé sérii, nicméně většinu doby jsme stejně strávili ve výzkumné stanici. Finále s názvem The Last Light nám však hlavní sídlo Občanské republiky odhalilo trochu detailněji, a tak máme nyní konečně jasno v tom, kam Rick Grimes před lety vlastně odletěl.

Oním městem je Filadelfie, největší město Pensylvánie – právě zde má sídlo Občanská republika a právě zde se aktuálně nachází Rick Grimes. Sídlo Občanské republiky šlo poznat díky prostředí scény, během které se Jadis bavila se Silasem o jeho vstupu do armády. V pozadí jsme totiž mohli spatřit dva mrakodrapy, které se nachází právě ve Filadelfii.

(Díky tomuto záběru lze určit sídlo Občanské republiky. Foto: AMC)

Filadelfie se nachází nedaleko New Yorku, a to jižně od něj, takže se celý děj seriálu odehrával prakticky kousek od tohoto sídla. Dává to však smysl, protože si Občanská republika jednoznačně přeje mít svou výzkumnou stanici co nejblíže u sebe. Lze tedy předpokládat, že až se dočkáme filmů s Rickem Grimesem, budou se všechny odehrávat právě v tomto městě.

Co říkáte na lokaci, ve které se Rick Grimes právě nachází? Mysleli jste si, že Občanská republika sídlí ve Filadelfii, nebo jste předpokládali, že sídlí někde jinde?

Diskuze /10

Leon

Hlavně předpokládám, že žádný film s Rickem nikdy ani nevznikne.

#2 Hunter12
8.12.2021 | 5:52:28
Hunter12

#1 Leon: Georgi Lucasovi trvalo cca 30 let, než k epizodám IV-VI natočil epizody I-III. Na filmy s Rickem čekáme teprve 3 roky.

#4 pidalin #9 zvirka
8.12.2021 | 6:23:47
pidalin

A jak můžeme vědět že si Ricka držej zrovna v hlavnim městě? Jinak jestli je hlavní město CR takhle blízko k Washingtonu a Alexandrii, tak se teda divim že je tam v TWD neotravujou častějc, místo toho poletujou po celym Texasu. Dalo by se teda předpokládat že v komunitách kolem Alexandrie může bejt plno dalších špehů jako byla Jadis.

8.12.2021 | 17:47:22
pidalin

#2 Hunter12: Jenomže v epizodách 1–3 nepotřeboval herce z původní trilogie a Andrew Lincoln už taky neni nejmladší, teď je přesně v tom věku kdy začíná víc šedivět a dalších třeba 5 let udělá velkej rozdíl ve vzhledu. Jako když je někomu 25 a má hrát stejnou postavu v 35 tak to asi neni problém, ale u herců kolem 50 to celkem problém je.

#5 Hunter12 #6 ori
8.12.2021 | 17:49:13
Hunter12

#4 pidalin: Schearzenegger je mnohem starší než Lincoln a ještě před pár lety natáčel Terminátora a jiné akční filmy. A maskéři můžou Lincolna připravit na natáčení tak, aby vypadal mladší.

8.12.2021 | 18:12:46
ori

#4 pidalin: A? Andrew v seriáli nie je 3 roky, ale Rick je preč 7 rokov, takže by ho práve že mali urobiť ešte starším.

webmaster
8.12.2021 | 18:17:39
Lostland

Nebyl bych si tak jistej ze je Rick zrovna tady, muze byt jinde(klidne v Evrope), uz nemusi byt nazivu. Tvurci si s jeho osudem muzou nalozit jakkoli. Mne by daval smysl misto trilogie nejaky spin off o par dilech. Proc delat zbytecne nakladny filmy kdyz kina jsou omezeny nebo zavreny.. zas tak velkolepe to byt nemusi ale jeho pribeh by odvypravet meli

#8 Sapphire1977
9.12.2021 | 12:34:08
Sapphire1977

#7 Lostland: tiez ma uz parkrat napadlo ze by sme sa mohli nejakym sposobom dozvediet na konci WD ze Rick je uz pos smrti, mozno Jadis by sa to vratila oznamit do Alexandrie, ale to si asi nedovolia urobit, skor to budu natahovat ako sa bude dat, aby ludia zostali v univerze v nadeji ze ho este niekedy uvidia

10.12.2021 | 8:31:45
zvirka

#2 Hunter12: Tak to zní nadějně :)

#10 Hunter12
10.12.2021 | 20:04:23
Hunter12

#9 zvirka: Že jo. Jednou bychom se těch filmů dočkat mohli. A pokud ne my, tak snad naše děti. A pokud ani ony ne, tak vnoučata určitě ano. :-)

10.12.2021 | 21:47:02
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama