The Walking Dead: World Beyond
57/100 - 40×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Seriál konečně potvrdil jednu informaci o chodcích

Seriál konečně potvrdil jednu informaci o chodcích

Původní seriál The Walking Dead se nikdy neměl ani nebude zaobírat původem nákazy ani chodci jako takovými, protože to není autorova základní myšlenka. Nicméně nyní tady máme World Beyond, který už není vázán předlohou a může se tak ponořit do výzkumu zombií.

11 0
29.10.2021

V první sérii seriálu jsme se o chodcích neboli duťácích nedozvěděli nic nového, nicméně jsme viděli jasnou snahu Občanské republiky o jejich výzkum a nalezení léku. V tomto duchu pokračuje i druhá řada, která se už ale zombiemi zaobírá víc. Doktor Leo Bennett se aktivně soustředí na jejich výzkum a experimentuje s nimi. Na některé jedince také připevnil sledovací zařízení, které mají mapovat jejich pohyb.

(Chodci jsou sice pro nás stále záhadou, ale víme o nich něco nového. Foto: AMC)


To ovšem netuší o utajeném výzkumu, který vede jeho přítelkyně Lyla Belshaw, jež se nebojí použít jako testovací subjekty své bývalé kolegy. Leo pak ve svém prezentačním videu, které Lyla pustila Hope, potvrzuje to, co fanouškům dlouho vrtalo hlavou.

Někteří diváci totiž berou seriál příliš vážně a nedokážou pochopit, jak je možné, že se zombie ani po deseti letech nerozpadli jako každá správná mrtvola. Odpověď je velice jednoduchá, a nebylo těžké si ji domyslet, nicméně nyní to Leo a také doktor Ellis konečně potvrdili – nákaza skutečně zpomaluje rozklad chodců.

Diskuze /10

Railbot

Supr. Příště čekám na „nákaza skutečně dovoluje chodcům neslyšnou teleportaci za záda libovolných postav“ :D

#2 Tomski #3 Steve23x
29.10.2021 | 16:54:51
Tomski

#1 Railbot: :-D

30.10.2021 | 12:58:13
Steve23x

#1 Railbot: Tohle mi taky hrozně vadí :D

Ale je toho víc, například proražení lebky letmym máchnutí ruky za pomocí nože/kamene/klacku. Pár zombíků prorazí plot z plechu jak nic. Když tě zombík kousne, kontakt jeho zubů s tvojí krví/masem tě promění, ale když rozřežou zombíka a naplácaj na sebe jeho vnitřnosti tak nic ( Kromě jednoho incidentu kde to málem zabilo Gabriela kvůli infekci, aspoň něco ).

#4 obycajnytn #9 zvirka
30.10.2021 | 14:35:43
obycajnytn

#3 Steve23x: V 1. serii sa nakaza prenasala vzduchom, v dalsich seriach chodci museli cloveka pokusat a vzdy reagovali na cloveka, ked prisli septaci, tak uz stacilo, ze sa ticho prechadzali vedla jednoho zo septacov a nemuseli byt ani maskovani. Hm, to mi nevychadza :)

#5 ori
30.10.2021 | 15:10:59
ori

#4 obycajnytn: Neprenášalo sa to vzduchom, veď Jenner povedal Rickovi už na konci prvej série že sú všetci nakazení. Na človeka nereagovali, stačilo da potrieť ich tkanivom, kože Šepkáčov sú to isté. A zabúdaš na Michonne ktorej stačilo mať dvoch zombíkov v tesnej blízkosti.

webmaster
30.10.2021 | 15:50:26
Steve23x

No hrozná blbost prostě :D

30.10.2021 | 16:23:21
TRAWA

Mě dycky zajímalo co dělají chodci přes zimu? Jesli jako když přijdou fakt mrazy tak zmrznou a jen čumějí a pak zase rozmrznou na jaře a jdou dál?

#8 ori
31.10.2021 | 11:51:35
ori

#7 TRAWA: Videli sme to v poslednej časti 9. série.

webmaster
31.10.2021 | 13:26:16
zvirka

#3 Steve23x: No jo, s tím se člověk musí nějak smířit. Taky to nechápu, kolikrát jsou zastříkaní jejich krví a bůhvíčím a nic se jim nestane. I když i normální člověk má pořád nějaké záděry a podobně, natož za apokalypsy bez doktorů, když se prodíráte lesem, to budete poškrábaní pořádně. A to zabíjení to samé. Představa, že někomu rozbiju lebku tím, že ho přetáhnu klackem, je asi dost lichá. Lebka je pěkně pevná kost, to není jen tak, ji prorazit. Ale nějak jsem se s tím už za ty roky smířila :)

31.10.2021 | 18:58:06
med2019

Přeneseno do reálu, tak by asi nikdo po desáté epizodě první řady nežil. Představa, že mlátí jednoho do hlavy půl hodiny, do toho za ním hromada walkerů a přitom se mu ještě dostane krev do ranky způsobené oděrem o větev. :)

1.11.2021 | 1:21:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead a Fear the Walking Dead. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama