The Walking Dead: World Beyond Amelia Ortiz

Amelia Ortiz

Amelia Ortiz

Eltonova zesnulá matka.

Sezóny 1
2020 - 2020

Amelia Ortiz žila v Nebrasce, a to konkrétně v Lincolnu, kde se živila prací vědkyně a autorky různých vědeckých knih. Měla skutečně unikátní názory na svět, které vždy publikovala. Jejím manželem se stal Isaac Ortiz, taktéž vědec, který se zabýval podobnou oblastí vědy. Společně měli syna Eltona.

V době, kdy vypukla apokalypsa, byla Amelia těhotná, čekala Eltonovu sestru, nicméně ta se nikdy nenarodila. Členové rodiny se dostali do problémů, ze kterých se chtěli vymanit, nicméně se jim to nepovedlo, protože Isaac i Amelia zemřeli. Přežil jen jediný Elton, který se později stal členem Univerzitní kolonie.


Později vyšlo najevo, co se Eltonově matce skutečně stalo. Ta se snažila pro svou rodinou najít auto, ve kterém by odjeli, nicméně cestou narazila na Hope a její matku. Amelia byla zoufalá a vyděšená a omylem zabila Hopeinu matku. Ta se s tím nedokázala smířit, a tak zvedla její zbraň a za trest ji zabila.

Amelia Ortiz je…

  • manželkou Isaaca Ortize (†)
  • matkou Eltona Ortize a Esmereldy Ortiz (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nič moc.

redaktor
18.1.2021 | 18:57:31

Druhá série

Na seriál The Walking Dead: World Beyond čeká pokračování, kterého se diváci dočkají na podzim roku 2021. Touto řadou, která bude mít opět deset epizod, však seriál skončí.
_____________­____________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Reklama

Hlídejte si nás