The Walking Dead: World Beyond
58/100 - 50×

The Walking Dead: World Beyond(TWD: World Beyond)

Planetu Zemi zasáhl neznámý virus, který mění zesnulé lidi v chodící mrtvoly. Lidé se začali shlukovat do komunit, díky kterým mohla první generace dětí přežívat v dobách apokalypsy. Z některých vyrostou hrdinové, z jiných padouši, nicméně každý z nich se již změní nadobro

USA | 2020 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Katastrofický
hrají
Aliyah Royale (Iris Bennett), Alexa Mansour (Hope Bennett), Nico Tortorella (Felix Carlucci), Annet Mahendru (Huck), Nicolas Cantu (Elton Ortiz), Hal Cumpston (Silas Plaskett), Joe Holt (Leopold Bennett), Ted Sutherland (Percy), Julia Ormond (Elizabeth Kublek), Jelani Alladin (Will Campbell), Natalie Gold (Lyla Belshaw), Pollyanna McIntosh (Anne), Maximilian Osinski (Dennis Graham), Robert Palmer Watkins (Frank Newton), Anna Khaja (Indira)

Amelia Ortiz

Amelia Ortiz

Eltonova zesnulá matka.

Sezóny 1
2020 - 2020

Amelia Ortiz žila v Nebrasce, a to konkrétně v Lincolnu, kde se živila prací vědkyně a autorky různých vědeckých knih. Měla skutečně unikátní názory na svět, které vždy publikovala. Jejím manželem se stal Isaac Ortiz, taktéž vědec, který se zabýval podobnou oblastí vědy. Společně měli syna Eltona.

V době, kdy vypukla apokalypsa, byla Amelia těhotná, čekala Eltonovu sestru, nicméně ta se nikdy nenarodila. Členové rodiny se dostali do problémů, ze kterých se chtěli vymanit, nicméně se jim to nepovedlo, protože Isaac i Amelia zemřeli. Přežil jen jediný Elton, který se později stal členem Univerzitní kolonie.

Později vyšlo najevo, co se Eltonově matce skutečně stalo. Ta se snažila pro svou rodinou najít auto, ve kterém by odjeli, nicméně cestou narazila na Hope a její matku. Amelia byla zoufalá a vyděšená a omylem zabila Hopeinu matku. Ta se s tím nedokázala smířit, a tak zvedla její zbraň a za trest ji zabila.

Amelia Ortiz je…

  • manželkou Isaaca Ortize (†)
  • matkou Eltona Ortize a Esmereldy Ortiz (†)

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Nič moc.

webmaster
18.1.2021 | 18:57:31

Konec World Beyondu

Již v pořadí třetí seriál ze světa The Walking Dead zahájil svou existenci roku 2020 a skončil o rok později, takže tu s námi byl pouhé dva roky. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead: World Beyond se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály The Walking Dead, Fear the Walking Dead, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky World Beyondu jsou tyto další seriály samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama