The Vampire Diaries (Upíří deníky) S08E01: Hello Brother

S08E01: Hello Brother

S08E01: Hello Brother

Několik měsíců poté, co Damon a Enzo záhadně zmizeli z trezoru ve Zbrojnici, Stefan neúnavně pokračuje v hledání, zatímco Bonnie se snaží udržet naději, že je naleznou. Mezitím Caroline a Alarica zastihne neočekávaný návštěvník, který je zanechá ve strachu, že se někdo nebo něco zaměřilo na jejich rodinu. Poté, co Stefan následoval několik záhadných stop, tak zjistil, že to, co má v moci jeho bratra, má možná na něho ještě větší ničící účinek, než si kdy mohl představit.

cz sk
21.10.2016
980 000
43 minut

Základní info:

Režie: Michael A. Allowitz
Scénář: Julie Plec, Kevin Williamson
Hrají: Paul Wesley (Stefan Salvatore), Ian Somerhalder (Damon Salvatore), Kat Graham (Bonnie Bennett), Candice Accola (Caroline Forbes), Matt Davis (Alaric Saltzman), Michael Malarkey (Lorenzo St. John), Nathalie Kelley (Sybil), Allison Scagliotti (Georgie), Demetrius Bridges (Dorian), Lily Rose Mumford (Josie), Tierney Mumford (Lizzie), Aisha Duran (Virginia), Dietrich Teschner (Buck), Katrina Norman (Cindy), Mark Cosby (detektiv), Kaiser Johnson (umělec), … 

Foto: CW

Kvíz k prvnímu dílu

Proč Damon a Enzo unáší lidi?

Trailer k první epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
VampKošilka

Tak to bylo epizoda plná marných snah. Krom romantický scén Stefana a Caroline a přátelských s Bonnie a Stefanem, ta epizoda je totálně na odpis. Mě Damon jako záporák fakt neinteresuje, Ian není špatný herec, ale neumí zahrát Damona jinak, pořád se jen blbě ksichtí a zabíjí, jakoby jsme ho to neviděli dělat předtím, ta postava je čím dál horší. Místo toho, aby nějak pozměnili jeho chování na něco, co tu opravdu ještě nebylo a třeba mu dali i jinou vizáž, tak pořád dělá to samé a fakt mě to už vytáčí. Nemluvě o tom Delena/Elena patosu „Think about Elena“ a pak si z prdele vytáhnou první Delena flashback, aby měl DEr's nad čím…no, raději prostě řeknu, že ta epizoda nebyla o ničem, zabíjení zde opravdu už není zajímavé, to by se to muselo rozjet ve stylu True Blood a to se nestane.

22.10.2016 | 10:27:53

Konec The Vampire Diaries

Seriál The Vampire Diaries je u konce. Strávil s námi krásných osm let plných nadpřirozených padouchů a milostných trojúhelníků. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody.

Reklama

Fotografie hlavních postav

Fotografie hlavních postav

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás