Vikings (Vikingové)
94/100 - 952×

Vikings(Vikingové)

Seriál z tvrdého a tuhého prostředí, z doby Vikingů, kteří byli nemilosrdnými bojovníky. Příběh sleduje dění legendárního Ragnara Lothbroka a jeho rodiny, který bojuje s nástrahami tvrdých severských podmínek.

Kanada | 2013 | Ukončeno
vysílání
6 sezón | History, Amazon | 43 minut
žánr
Akční, Historický, Válečný
hrají
Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Katheryn Winnick (Lagertha), Gustaf Skarsgård (Floki), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Georgia Hirst (Torvi), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Travis Fimmel (Ragnar Lothbrok), Clive Standen (Rollo Lothbrok), Jennie Jacques (Judith), John Kavanagh (Prorok), Moe Dunford (Aethelwulf), Alyssa Sutherland (Aslaug), Linus Roache (Ecbert)

S05E07: Full Moon

S05E07: Full Moon

Bjorn se vrací do Kattegatu, kde zjišťuje, že k útoku dojde za nadcházejícího úplňku. Ivar se musí rozhodnout, zda na bitevním poli bude důvěřovat svému bývalému nepříteli.

sk
3.1.2018
2 030 000
45 minut

Základní info:

Režie: Jeff Woolnough
Scénář: Michael Hirst
Hrají: Gustaf Skarsgård (Floki), Katheryn Winnick (Lagertha), Alexander Ludwig (starší Bjorn Železný), Alex Høgh Andersen (starší Ivar Bezkostý), Marco Ilsø (starší Hvitserk), Jordan Patrick Smith (starší Ubbe), Peter Franzén (Harald Krásnovlas), Jasper Pääkkönen (Halfdan Černý), Jonathan Rhys Meyers (Heahmund), Josefin Asplund (Astrid), Georgia Hirst (Torvi), Kris Holden-Ried (Eyvind), Ida Nielsen (Margrethe), Adam Copeland (Kjetill Plochonosý), Ferdia Walsh-Peelo (starší Alfréd), … 

Trailer k sedmé epizodě:

Foto: History

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
eli.hot

Chudák Torvi… Ten Bjorn – na jakou ženskou se podívá, tu zničí. A ten Heahmund… stačí. Prosím.

17.12.2019 | 21:54:12
Milano33

Naozaj dobrý diel s celkom kvalitným dejom, ktorý bohužiaľ podkopáva tá nozaj nezáživne nudná a nezmyselná dejová línia na Islande, tá to bude ešte veľmi dlho kaziť tento docela kvalitne napísaný dej tohoto seriálu. Nanešťastie musím poznamenať, že dejová línia na Islande pôjde každým ďalším dielom viac a viac nudnejším smerom až to nakoniec skončí s prepáčením v sračkách. Ale tento diel bol v pohode, naozaj sa mi páčia prípravý na bitku o mesto Kattegat, taktizovanie a utváranie nových aliacií a spojenectiev je grandiózne a naozaj je radosť sa na to pozerať. A Bjorov návrat bol ozaj epický :D.

31.3.2019 | 22:49:59
DamianaFrey

Ja stále nejako neviem, čo si o tom Bjornovi myslieť…najprv ma naštval tým jeho chovaním k Torvi, ale potom ten jeho rozhovor s Lagerthou ma obmäkčil…takže fakt neviem. A ani tá Snaefrid sa mi nejako nepozdáva. Zvláštna nátura. Uvidíme čo z toho ich vzťahu tvorcovia vydolujú. Margrethe je už ozaj na facku. Že Kráľovná?! A takto prd s makom by si nechcela?!…Ubbe, radšej s Torvi ako s tou hlupaňou. No uvidíme, čo vymyslia Ivar s Heahmundom. A Astrid si ozaj vytiahla mizerné karty :( Je mi ale ľúto aj Haralda, tak by som mu to jeho vytúžené šťastie dopriala, sakra…

13.1.2018 | 23:42:08
keyzar

Celkem fajn přípravný díl :)

13.1.2018 | 17:21:46
marwiin

Takový rozjezdový díl před bitvou, ale měl atmosféru. Dost se o ní zasloužil Alfréd a jeho křesťanská linka, velký plus za modlitbu na konci. Také se mi líbil Ivar a Heahmund, zdá se že mezi nimi vzniká přátelství, velmi obdobná paralela mezi Ragnarem a Athelstanem. Floki taky bavil, uvidím jestli se mu podaří zrealizovat sen o jeho demokratickém státě. Bjorn zas zahýbá, uvidím jak mu to bude s novou princeznou klapat. Astrid je mi trochu líto, a Haralt na ženský má prostě smůlu.

9.1.2018 | 0:19:39
Voras

Adam Copeland! Tak toho bych vůbec nečekal. :D

7.1.2018 | 21:57:29
nevimjmeno2

Floki zkouší nějaké komoušské manýry. Margareth je pěkná, ale blbá čuba. Bjorn si ale našel pěkně tvrdou princezničku, tam by to mohlo klapat. Doufám, že Halfdan zraní a přidá se k bratrovi. Harald je natěšenej, ale tatínek bude jeden z pěti chlípných rybářů. Doufám, že Astrid i Lagherta v bitbě umřou.

7.1.2018 | 17:23:01
Nikypiky92

Chjo uz jsem cekala, ze si Ivar da hudlana s biskupem a ono nic :( :D Bjorn by se mel zamyslet nad sebou. Chudak Torvi. Ubbe doufam zapichne tu svoji cubinku. Floki me kupodivu bavi. Obavam se, ze brzy radost Haralda z ditete pomine. Verim, ze se to s Astrid provali na povrch..

6.1.2018 | 23:08:21
Cr4zyFl4mes

Začíná se mi to zase líbit. Konečně.

6.1.2018 | 22:11:28
Stiefell

Už se těším až v příštím díle přijede roláda Rollo na pomoc.

5.1.2018 | 17:33:30

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama