Vikings (Vikingové) Představení druhé poloviny čtvrté série Vikingů

Představení druhé poloviny čtvrté série Vikingů

Představení druhé poloviny čtvrté série Vikingů

S datem premiéry druhé poloviny druhé řady jsme se dozvěděli i několik dalších věcí, na které se v pokračování seriálu Vikings můžeme těšit.


32 1
15.9.2016

Seriál Vikings se na televizní obrazovky vrací 30. listopadu tohoto roku. Pokračování čtvrté řady se tentokrát bude vysílat ze středy na čtvrtek a ne ze čtvrtka na pátek. Stanice History zároveň vydala oficiální popis k dalším dílům, který si níže můžete přečíst.

Po porážce ve velkolepé bitvě o Paříž se Ragnar kvůli své potupné porážce vytratil. Po letech se vrací zpátky do Kattegatu, kde zažehne smršť událostí, které by si nikdo kromě Proroka nedokázal představit. Po svém nečekaném návratu vidí, co se stalo s jeho syny. Zároveň se hodlá vypořádat s nevyřízenými účty ve Wessexu s králem Ecbertem. Lagertha má plán k získání moci v Kattegatu a Bjorn se připravuje na splnění svého dlouhodobého snu prozkoumávání Středozemního moře za pomoci nové lodi, kterou mu postavil Floki.


(Foto: History)

Čtvrtá řada nám už jasně ukázala, že seriál nemapuje pouze dění v Kattegatu, ale sleduje příběhy ve Wessexu, Paříži a Hedebách. Podle výše uvedeného popisu to vypadá, že budeme sledovat i Bjornovo putování po Středním moři, díky čemuž vznikne další dějová linka.

Tvůrce seriálu Michael Hirst se k následujícím desíti dílům vyjádřil takto: „Tato série je velkolepá a je jako něco, co jsme nikdy předtím neudělali. Tento seriál jsme doháněli k nejvyššímu stupni historického dramatu. Příběh byl inspirován skutečnými událostmi Bjorna Železného a Ivara Bezkostého. Tohle není příběh o jednom muži. Je to sága o Ragnarovi a jeho synech.“

Diskuze /5

skrivanekdavid

už se nemůžu dočkat na pokračování :D

15.9.2016 | 20:24:02
cyberrtek

aaaaaaaaahhhh… těším se!!!

15.9.2016 | 21:46:06
lelanka

Snad to nebude moc složitý a nejasný. I tak se ale těším. :)

18.9.2016 | 1:21:12
anushka

Už aby to bylo. Hlavně se těším na toho magora Ivara :D

webmaster
18.9.2016 | 19:42:51
theCrey

Už aby to tady bylo!!! :-)

20.9.2016 | 12:36:27
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Nejlepší syn

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Kterému synovi aktuálně nejvíce fandíte?

Ústředními postavami se nyní stali Ragnarovi synové. Kterému však nejvíce fandíte? Stojíte na straně Bjorna, věříte v Ubbeho a Hvitserka, nebo vaše sympatie patří Ivarovi? Podělte se o svůj názor v anketě a v následné diskuzi svou volbu obhajte.

Reklama

Nepřehlédněte

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Jak staré jsou aktuálně hlavní postavy seriálu?

Díky časovému skoku, kterého jsme se dočkali na konci první poloviny čtvrté řady, nám všechny hlavní postavy zestárly. Jaký je jejich aktuální věk?

Narozeniny

Hlídejte si nás