Vikings (Vikingové) Orlyg

Orlyg

Orlyg

Erikův osobní sluha.

Sezóny 1
2020 - 2020

Orlyg patří mezi otroky, kteří žijí v Kattegatu. Vždy snil o lepším životě, ale ten neměl šanci získat, protože jako otrok neměl žádné postavení. Tedy až do doby, kdy ho oslovil jeho pán Erik Rudý. Ten mu totiž navrhl, že když zabije současnou královnu Ingrid, zajistí mu svobodu.

Tato nabídka Orlyga zaujala, a proto začal ihned přemýšlet nad tím, jak to udělá. Brzy se setkal s otrokyní Nissou, která se ho zeptala na to, co ho zrovna trápí. Když jí řekl, že hodlá zabít královnu, aby získal svobodu, tak mu Nissa poví, že mu s tím pomůže, protože už taky nechce být otrokyní.


Orlyg se nakonec odebere do sídla královny, nicméně ta je na jeho příchod připravená, protože jí to Nissa řekla. Když si Orlyg uvědomí, že není cesty ven, tak jí řekne, že tu je na příkaz Erika Rudého. Ingrid mu poděkuje za to, že jí to pověděl, a následující ráno ho nechá oběsit na veřejnosti.

Foto: History

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Konec Vikingů

Vikingové zahájili svou seriálovou existenci v roce 2013 a skončili na konci roku 2020, což znamená, že tu s námi byli dlouhých sedm let, ale vše musí jednou skončit. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, tak jej ohodnoťte. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Pokračování

Seriál Vikings sice skončil šestou sérií, ale Netflix připravuje pokračování s názvem Vikings: Valhalla, které se bude odehrávat cca 100 let po událostech původní seriálu. Více se dozvíte v našem článku

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás