The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 081×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Poslední sezóna
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

S10E21: Diverged

S10E21: Diverged

Daryl a Carol se rozdělí, a proto se každý z nich vydá na svou vlastní cestu. Oba mají svůj vlastní styl přežívání, nicméně jednoduché překážky, na které narazí, se stanou mnohem obtížnější. Upevní se díky těmto cestám jejich vztah, nebo je naopak rozdělí již navždy?

cz sk
28.3.2021
1 940 000
42 minut

Základní info:

Režie: David Boyd
Scénář: Heather Bellson
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Cooper Andrews (Jerry), … Trailer k jednadvacáté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
akashko12

Tento diel nám priniesol jedno ponaučenie: Keď chceš chytiť myš, obráť kuchyňu hore nohami a rozbi celú stenu.

redaktor
5.9.2021 | 23:26:00
RedRose

ta ženská tady už několik sezón přesluhuje…

4.9.2021 | 7:23:12
Robinson

No vida, u tohoto sračka dílu se nádherně spalo. Posledních asi 20 minut skipnuto. To vážně divákům naservírovali snad asi 5 dílů o hovně dokonce za sebou? Navíc bylo vidět, že se tlačilo na diváky, aby začali obdivovat Carol, no tak to vůbec, ta už měla chcípnout dávno. Já si říkal, kouknu na TWD, koupím si něco k snědku, zabavím se… místo toho se válím z boku na bok a žeru zbytečně utracené žrádlo abych viděl tuto sérii sraček. Tak to dík…

4.7.2021 | 12:41:18
Lucie.8

K žehlení dobrý, jinak fakt ne. Tyhle „vycpávkové“ covid díly si tvůrci mohli odpustit.

webmaster
2.5.2021 | 14:00:33
CorvusVonCorax

Gábina s Aaronem – 50%, Daryl a Leah – 30%, Carol – 20%, Princezna – 0%. Za mě asi takhle. Tu přehnanou padesátku dávám čistě za Gabrielovo vybarvení se a skvěle vyšinutého Patricka. Nicméně tyhle vatové díly jsou z mého úhlu pohledu hodně špatné. Názor nikomu neberu, ale za mě prostě podprůměr a seriálová šeď. Úplně nevím, čemu tohle mělo posloužit. Žádná extra psychologická sonda se nekonala a děj byl (ať si kdo chce co chce píše) prostě nezajímavý. Daryl i Carol mají navíc. Gabriela jsem hodnotil (Aaron mě nikdy jako postava nebavil a ten jeho ježek místo ruky mě irituje) a místo Princezny bych natočil díl snad o komkoliv jiném, ale zajímavějším (třeba Maggie). Takhle špatnou sadu dílů po sobě, jsem snad v žádném jiném seriálu ještě nezažil…

20.4.2021 | 17:09:32
andreikaaa

Absolutně zbytečný díl. Čekáme tak dlouho a pak musíme sledovat toto. Zbytečných x minut promrhaných .

15.4.2021 | 0:47:27
Wolftalon

Mě uplně zabíjí ten episode insider který teď dávají na konec epizod, kde se snaží vysvětlit co je vedlo při tvoření daného dílu. No a tady jsem si to fakt poslechl, protože mě celkem zajímalo, jak si tohle jako obhájí a jako větší snůšku hovadin jsem dlouho neviděl. Neomluvitelně tragickej díl.

13.4.2021 | 14:46:08
Dež-ik

Můžeme se v dalších dílech těšit na Jirku Babicu nebo dokonce Láďu Hrušku? Zrovna jsem si říkal, že se mi ulevení od akčnosti a detailnější pojetí postav celkem líbí a oni pak vyplodí tenhle díl? Bezkonkurenčně nejhorší díl doposud.

10.4.2021 | 11:24:53
tominotomino

Hvězdička navíc je čistě za Psa.

webmaster
7.4.2021 | 19:33:12
shootx

Neco takoveho melo byt driv ale realnejsi survival a ne cely dil pouze treba jedna linka. Tohle je cisty family friendly telenovela.

5.4.2021 | 16:16:33

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama