The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S10E21: Diverged

S10E21: Diverged

Daryl a Carol se rozdělí, a proto se každý z nich vydá na svou vlastní cestu. Oba mají svůj vlastní styl přežívání, nicméně jednoduché překážky, na které narazí, se stanou mnohem obtížnější. Upevní se díky těmto cestám jejich vztah, nebo je naopak rozdělí již navždy?

sk
28.3.2021
1 940 000
42 minut

Základní info:

Režie: David Boyd
Scénář: Heather Bellson
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Cooper Andrews (Jerry), … 

Obsah:

Carol chce nějak pomoct skupině, a tak se snaží uvařit něco z toho mála zásob, které v Alexandrii mají, jenže se jí to nedaří a trpí výčitkami za všechno, co provedla v honbě za pomstou. Darylovi se venku porouchá motorka a snaží se ji opravit, zatímco na něj útočí chodci. Nakonec se mu to podaří a vrací se do Alexandrie.

Foto: AMCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Úprimne dosť zbytočný diel, áno dostali sme sa trochu do hlavy Carol ale okrem toho nič moc. Musím ale povedať že to bola milá a vtipná epizóda, určite lepšia ako tá predchádzajúca o týchto dvoch, ale inak je to stále nuda, World Beyond ma bavil viac.

webmaster
12.6.2024 | 21:04:46
captain

Daryl a Carol a jejich osudy …

28.5.2022 | 12:20:16
akashko12

Tento diel nám priniesol jedno ponaučenie: Keď chceš chytiť myš, obráť kuchyňu hore nohami a rozbi celú stenu.

redaktor
5.9.2021 | 23:26:00
RedRose

ta ženská tady už několik sezón přesluhuje…

4.9.2021 | 7:23:12
Robinson

No vida, u tohoto sračka dílu se nádherně spalo. Posledních asi 20 minut skipnuto. To vážně divákům naservírovali snad asi 5 dílů o hovně dokonce za sebou? Navíc bylo vidět, že se tlačilo na diváky, aby začali obdivovat Carol, no tak to vůbec, ta už měla chcípnout dávno. Já si říkal, kouknu na TWD, koupím si něco k snědku, zabavím se… místo toho se válím z boku na bok a žeru zbytečně utracené žrádlo abych viděl tuto sérii sraček. Tak to dík…

4.7.2021 | 12:41:18
Lucie.8

K žehlení dobrý, jinak fakt ne. Tyhle „vycpávkové“ covid díly si tvůrci mohli odpustit.

webmaster
2.5.2021 | 14:00:33
CorvusVonCorax

Gábina s Aaronem – 50%, Daryl a Leah – 30%, Carol – 20%, Princezna – 0%. Za mě asi takhle. Tu přehnanou padesátku dávám čistě za Gabrielovo vybarvení se a skvěle vyšinutého Patricka. Nicméně tyhle vatové díly jsou z mého úhlu pohledu hodně špatné. Názor nikomu neberu, ale za mě prostě podprůměr a seriálová šeď. Úplně nevím, čemu tohle mělo posloužit. Žádná extra psychologická sonda se nekonala a děj byl (ať si kdo chce co chce píše) prostě nezajímavý. Daryl i Carol mají navíc. Gabriela jsem hodnotil (Aaron mě nikdy jako postava nebavil a ten jeho ježek místo ruky mě irituje) a místo Princezny bych natočil díl snad o komkoliv jiném, ale zajímavějším (třeba Maggie). Takhle špatnou sadu dílů po sobě, jsem snad v žádném jiném seriálu ještě nezažil…

20.4.2021 | 17:09:32
andreikaaa

Absolutně zbytečný díl. Čekáme tak dlouho a pak musíme sledovat toto. Zbytečných x minut promrhaných .

15.4.2021 | 0:47:27
Wolftalon

Mě uplně zabíjí ten episode insider který teď dávají na konec epizod, kde se snaží vysvětlit co je vedlo při tvoření daného dílu. No a tady jsem si to fakt poslechl, protože mě celkem zajímalo, jak si tohle jako obhájí a jako větší snůšku hovadin jsem dlouho neviděl. Neomluvitelně tragickej díl.

13.4.2021 | 14:46:08
Dež-ik

Můžeme se v dalších dílech těšit na Jirku Babicu nebo dokonce Láďu Hrušku? Zrovna jsem si říkal, že se mi ulevení od akčnosti a detailnější pojetí postav celkem líbí a oni pak vyplodí tenhle díl? Bezkonkurenčně nejhorší díl doposud.

10.4.2021 | 11:24:53

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama