The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 118×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S10E22: Here's Negan

S10E22: Here's Negan

Carol se vydá s Neganem na cestu, aby snížila čím dál větší napětí. Během toho Negan přemýšlí nad událostmi, které ho dovedly k tomuto okamžiku, a učiní rozhodnutí týkající se jeho budoucnosti.

sk
4.4.2021
2 120 000
50 minut

Základní info:

Režie: Laura Belsey
Scénář: David Leslie Johnson
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Hilarie Burton (Lucille Smith), Miles Mussenden (Franklin), Rodney Rowland (Baxter), Lindsley Register (Laura), Mandi Christine Kerr (Barbara), Kien Michael Spiller (Hershel Rhee), … 

Obsah:

Carol odvádí Negana z Alexandrie, protože když je Maggie zpátky, není to pro něj bezpečné. On venku vzpomíná na svou minulost, jak jeho žena Lucille dostala rakovinu a on s ní prožil začátek apokalypsy. Když přišli o léky, vydal se najít nové, ale když se vrátil, Lucille byla již mrtvá, a on se nedokázal přimět k tomu aby ji zabil. Odešel a narazil na Lauru, která mu dala baseballovou pálku. V současnosti si Negan uvědomuje, že nehledí na to, co bude dělat Maggie, a s úsměvem se vrátí do Alexandrie.

Trailer k dvaadvacáté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Negan a jeho osudy… Mám takový divný pocit, že to vše kolem něj začíná dostávat takový sice temný, ale přesto nějaký smysl… Nikdo to nemá lehké, když je „konec světa.“ Čímž samozřejmě nelze legalizovat jeho zločiny. Ale jak by řekl Lucifer Morning Star, takoví potřebují terapii nikoli peklo, nebot už v pekle přece dávno žijí.

28.5.2022 | 12:57:14
RedRose

Nikdy jsem nefandil záporným postavám a začínat s tím asi už nebudu. Jen proto, že tady spoustě lidí z Negana vlhne spodní prádlo je to hodnocení takové, jaké je. Ano, Jeffrey je skvělý herec, ale postavě Negana, přesto, že to není úplně černobílá postava, asi nikdy fandit nebudu, takže mě tento díl zase tak nebere, i když je znatelně lepší, než ty předchozí bonusové speciály… Celkem škoda, že ho Maggie nekuchla rovnou, to by byl parádní zvrat ;-)

7.9.2021 | 23:37:24
CaesarCZ

Za mě tento díl patří mezi prvních pět top dílů celého seriálu. Přesně ukazuje osobnost Negana. Negan forever :D

29.8.2021 | 13:37:25
TeriTerinelerinel

Asi to nebude zrovna nejlepší díl série, ale za mě je to rozhodně jeden z T.O.P dílů. <3 Je smutný, emotivní, láskyplný s úplně úžasnou herečkou a manželkou od Jeffreyho! Ať mi každý tvrdí co chce, ale oni dva mají sakra velkou chemii! You are so beautiful to me, další nádhera, ta hudba dokáže udělat super atmosféru. Děkuji za Lauru! Maggie ať se jde bodnout. Skvělé, konečně vím jak Negan přišel k bundě a basebalové pálce. Tvůrci mají můj velký obdiv, ale hlavně JDM.

30.7.2021 | 16:19:04
Gaffík

Víc o Neganovi podle komixu nebude. Bylo mu věnováno jen jedno číslo.

11.5.2021 | 15:09:49
CorvusVonCorax

100%. Proč tolik? Protože tato epizoda z té mizérie posledních 4 dílů zcela jasně ukazuje, jak obrovský je rozdíl mezi zajímavostí postav. A ano pane tominotomino, kdyby se o někoho starala např. Princezna, tak dám 0%. To píšu narovinu. Tak obrovský je totiž rozdíl mezi tím, když celou epizodu táhne herec formátu J. D. Morganna nebo když se v dobytčáku z jednoho konce na druhý doslova plácá třetiřadá postavička bez špetky uvěřitelnosti a především naprosto nezajímavá figurka (uniká mi smysl epizody s Princeznou, měli vybrat 100× zajímavější Maggie). Epizoda pochopitelně těží z oblíbenosti Negana a vidět jeho origin prostě JE zajímavé. Dávám plusové body za oblibu v chopperech, paření Gears Of War a plakát Iron Maiden – Live After Death. Výbornej díl a jsem rád, že Negan dostal prostor.

21.4.2021 | 10:27:44
Rodney1122

Konečně minulost negana! a jak tu někdo psal, škoda že jsme neviděli založení spasitelů.. za to hvězdička dolů

16.4.2021 | 12:14:41
Dominookey

Skvělý díl. Po těch předchozích dílech to bylo něco, co jsme potřebovali. Osobně bych bral, kdybychom se do budoucna o Neganovi dozvěděli trochu víc. Bral bych alespoň jeden díl, kde by se zavzpomínalo na to, jak vlastně založil svůj klan. To je část, nad kterou visí celkem velký otazník. Od záchrany těch doktorů se z něj totiž stal vlastně záporák a zajímalo by mě, co ho všechno k tomu dovedlo. :)

15.4.2021 | 21:22:53
andreikaaa

Díl s Neganem super konečně něco co jsem hltala.

15.4.2021 | 0:45:18
pepab

Po minulém díle opět něco z jiného soudku. S Neganem je to klasika. Líbilo…

12.4.2021 | 20:51:06

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama