The Walking Dead (Živí mrtví) S10E22: Here's Negan

S10E22: Here's Negan

S10E22: Here's Negan

Carol se vydá s Neganem na cestu, aby snížila čím dál větší napětí. Během toho Negan přemýšlí nad událostmi, které ho dovedly k tomuto okamžiku, a učiní rozhodnutí týkající se jeho budoucnosti.

cz sk
4.4.2021
2 120 000
50 minut

Základní info:

Režie: Laura Belsey
Scénář: David Leslie Johnson
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Jeffrey Dean Morgan (Negan), Hilarie Burton (Lucille), Miles Mussenden (Franklin), Rodney Rowland (Baxter), Lindsley Register (Laura), Mandi Christine Kerr (Barbara), Kien Michael Spiller (Hershel Rhee), … 

Trailer k dvaadvacáté epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CorvusVonCorax

100%. Proč tolik? Protože tato epizoda z té mizérie posledních 4 dílů zcela jasně ukazuje, jak obrovský je rozdíl mezi zajímavostí postav. A ano pane tominotomino, kdyby se o někoho starala např. Princezna, tak dám 0%. To píšu narovinu. Tak obrovský je totiž rozdíl mezi tím, když celou epizodu táhne herec formátu J. D. Morganna nebo když se v dobytčáku z jednoho konce na druhý doslova plácá třetiřadá postavička bez špetky uvěřitelnosti a především naprosto nezajímavá figurka (uniká mi smysl epizody s Princeznou, měli vybrat 100× zajímavější Maggie). Epizoda pochopitelně těží z oblíbenosti Negana a vidět jeho origin prostě JE zajímavé. Dávám plusové body za oblibu v chopperech, paření Gears Of War a plakát Iron Maiden – Live After Death. Výbornej díl a jsem rád, že Negan dostal prostor.

21.4.2021 | 10:27:44
Rodney1122

Konečně minulost negana! a jak tu někdo psal, škoda že jsme neviděli založení spasitelů.. za to hvězdička dolů

16.4.2021 | 12:14:41
Dominookey

Skvělý díl. Po těch předchozích dílech to bylo něco, co jsme potřebovali. Osobně bych bral, kdybychom se do budoucna o Neganovi dozvěděli trochu víc. Bral bych alespoň jeden díl, kde by se zavzpomínalo na to, jak vlastně založil svůj klan. To je část, nad kterou visí celkem velký otazník. Od záchrany těch doktorů se z něj totiž stal vlastně záporák a zajímalo by mě, co ho všechno k tomu dovedlo. :)

15.4.2021 | 21:22:53
andreikaaa

Díl s Neganem super konečně něco co jsem hltala.

15.4.2021 | 0:45:18
pepab

Po minulém díle opět něco z jiného soudku. S Neganem je to klasika. Líbilo…

12.4.2021 | 20:51:06
infosh

Negan, nebo někdo jinej, ale konečně se na to dalo koukat…

12.4.2021 | 14:44:15
tominotomino

Přijde mi, že se tady dává plný počet bodů jen za to, že to byl díl o Neganovi. Chtěl bych vidět, kdyby to byl díl o tom, jak o svého nemocného partnera pečuje někdo jiný (řekněme, že by třeba Carol měla nemocného manžela a díl by byl o tom, jak mu shání léky), jestli byste taky dávali plný počet bodů. Jsem rád za přítomnost Laury v dílu, ale škoda, že neukázali, jak se dala k Neganovi.

webmaster
9.4.2021 | 12:10:47
Tralery

to jak tam na dvě vteřiny nacpali Daryla, jen aby byl za každou cenu v každé epizodě, bylo dost trapné. Za to body dolů. Škoda.

7.4.2021 | 21:28:19
tetakata

Super díl. Neganova minulost mě zajímala už dlouho. Jen škoda, že díl nepokračoval až do založení Spasitelů. Chtěla jsem vidět, jak dokázal tolik lidí zfanatizovat. I am Negan… :)

7.4.2021 | 0:36:33
JFK031

Negan dobře! První bonusový díl který jsem nepřetáčel a na který se dalo koukat ;-)

6.4.2021 | 19:59:51

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás