The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 112×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

S11E01: Acheron: Part I

S11E01: Acheron: Part I

Skupina se vydává pro zásoby na místo, na které je může zavést pouze Negan. Eugene a jeho skupina jsou vyslýcháni vojáky Společenství.

cz sk
22.8.2021
2 220 000
46 minut

Základní info:

Režie: Kevin Dowling
Scénář: Angela Kang, Jim Barnes
Hrají: Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Khary Payton (Ezekiel), Cooper Andrews (Jerry), Callan McAuliffe (Alden), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Eleanor Matsuura (Jumiko), Nadia Hilker (Magna), Cailey Fleming (Judith Grimes), Cassady McClincy (Lydia), Paola Lázaro (Juanita Sanchez), Michael James Shaw (Mercer), Angel Theory (Kelly), … 

Obsah:

Alexandrie má kriticky málo zásob, a Maggie s Darylem, Gabrielem a Aldenem se vydávají do Meridianu, její bývalé komunity, odkud Maggie vyhnali Smrťáci. Berou s sebou i Negana, protože bydlel v okolí a zná to tam, a Maggie je ochotna strpět ho. Eugene, Ezekiel, Jumiko a Princezna jsou vyslýcháni vojáky Společenství. Podaří se jim utéct, ale Jumiko zjistí, že ve Společenství žije její bratr, a tak se rozhodnou vrátit. Maggie a její skupina se přesunou do podzemních tunelů, kde je přepadnou chodci a Daryl se od nich oddělí. Maggie napadnou chodci a Negan zvažuje, zda jí pomůže, pak ale odejde.

Trailer k první epizodě:

Foto: AMC

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
captain

Možná dobře, že už bude konec. Sice to není vyloženě propadák, ale zas tak dobré, jako dřív, už to prostě dlouho není. To nekonečné nastavování si vybírá svoji daň. Negan má aspoň dobré hlášky. Ovšem samozřejmě né všem jsou po chuti.

22.2.2023 | 13:50:54
RedRose

Chápu, je to seriál, ale hned na úvod zase taková nelogická akce! Tak moc jich tam nebylo, v minulosti vyčistili i větší hordy. A když už šlo do tuhého, tak místo toho, aby tam všichni zůstali a dočistili to a potom nákup v klidu vynesli, tak začnou postupně mizet, aby ti co zbydou měli menší a menší šanci…

Ovšem jako celek to bylo více-méně fajn.

3.2.2022 | 23:42:06
Sugar1

Nečekaně dobré to bylo, hvězda dolů za „útěk z cely“, to se fakt nepovedlo :-)

13.11.2021 | 18:05:24
sonulle

Skvělý začátek. Napaditá tichá scéna perfektní. Caryl šlapou jak dobře namazaný stroj. Negan skvělý a Maggie to podle mě moc nedomyslela, stupidní výprava. Nahnat lidi do metra je zachrání. Jsem ráda, že ji Negan nepomohl

29.8.2021 | 23:33:21
tom99

Vlastně až na ten začátek to bylo skvělé. Scény v metru byly nápadité, příběh tam byl fajn. Negan je opravdu můj oblíbenec, zatímco Maggie mě štve čím dál tím víc, je nesnesitelná… Co si mohli odpustit, je rozhodně ten úvod. Opět nesmrtelná Carol se někam vydá a Ninja Daryl ji chrání. Jak vrhal ty nože, to bylo už fakt moc…

webmaster, grafik
28.8.2021 | 15:49:46
hoolio88

Když tam měl Negan proslov k ostatním ohledně Maggie, tak jsem měl tep tak 140… Bez něj by si celá ta partička ani neškrtla a to ho chtěli šikanovat.

27.8.2021 | 15:24:32
prometheus666

SKVELE. VYNIKAJUCA ATMOSFERA. akcia a napetie. tak to ma byt.perfektny začiatok.

25.8.2021 | 20:41:12
gremlin

Bomba jen tak dál.

25.8.2021 | 17:25:08
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak Negan pořad děla naražky a vyprovokuje situace aby byl za pana Moudreho ikdyž něco na tom bude ale Maggie taky byla dobra jak mu to nazorně vymluvila a jsem zvědav co bude s Maggie jestli se dostane na vagon ale překvapilo mě že ji tam Negan nechal bez pomoci, a jinak jsem zvědav jak na tom bude parta ve společenstvi a jsem zvědav kdo z nich se do Společenstvi dostane.

redaktor
25.8.2021 | 13:04:53
Tralery

Body dolů za to, že se Eugene a spol jakýmsi záhadným způsobem osvobodili z klece a šlohly ty uniformy. No, nebyl to záhadný způsob, spíš to byl lajdácký scénář bez vysvětlení.. škoda. Jinak velmi povedený díl.

23.8.2021 | 22:26:22

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Seriálový vesmír

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City a další. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama