The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Jak je to doopravdy s druhou řadou Darylova seriálu?

Jak je to doopravdy s druhou řadou Darylova seriálu?

Seriál o Darylovi se pořád natáčí a herec Norman Reedus přidává na sociální sítě fotky z placu, v současnosti z blízkosti památky Le Mont-Saint-Michel. Fanoušci ovšem tvrdí, že se již natáčí druhá série, i když zatím nebyla potvrzena. Jaká je pravda? A kdo se údajně objevil na place?

7 0
14.5.2023

Natáčení seriálu o Darylu Dixonovi, který se bude odehrávat ve Francii, započalo v říjnu. Před dvěma měsíci se objevila zpráva, že natáčení seriálu skončilo, a při této příležitosti se na internetu objevilo i video z večírku. Před pár týdny se však začalo mluvit o tom, že odstartovala produkce druhé série a herec se minulý týden vrátil do Francie, kde znovu probíhá natáčení. Zdroje na sociálních sítích otevřeně mluví o druhé sérii, jenže stanice AMC ani herec Norman Reedus nebo tvůrci nic takového nepotvrdili. Jak to tedy je?

Je možné, že se jedná o nedorozumění a natáčení bylo pouze rozděleno na dvě etapy, přičemž nyní započala ta druhá. Takovéto omyly téměř okamžitě začnou žít vlastním životem a málokdo si ověřuje fakta (důkazem je třeba to, že spousta diváků věří tomu, že apokalypsu způsobily vesmírné spóry, přičemž Robert Kirkman tehdy pouze žertoval a toto tvrzení vyvrátil). Druhou možností je to, že se skutečně natáčí druhá série, pak ale nevíme, proč by to ještě nikdo oficiálně nepotvrdil.

K tomu tady máme jeden bonus: několik lidí na sociálních sítích tvrdí, že v blízkosti natáčení byla zpozorovaná Melissa McBride, a objevilo se i pár rozmazaných fotek, ze kterých se ale nedá vyvodit nic kloudného. Pokud to ale skutečně je ona, přišla pouze na návštěvu svého přítele Normana, nebo se v seriálu objeví i Carol? Tak to původně skutečně mělo být, jenže herečce nevyhovovalo natáčení v Evropě a také si chtěla dát od seriálu pauzu. Fanoušci bedlivě střeží natáčení, takže pokud se nakonec skutečně objeví, zřejmě to dlouho nezůstane utajeno.

Zdroj: AMC

Diskuze /5

Ludas04TWD

Kdyz vznikla ta zpráva že se dotočila první série, tak jedna herečka dala na instagram fotku s pod to napsala: ,,see you in season 2."

#5 Mishka
14.5.2023 | 15:28:24
Ludas04TWD

Takže to značí že se uz nyni pravděpodobně skutečně natáčí druhá série a pokud opravdu bude Carol v druhé sérii tak je to luxus

14.5.2023 | 15:29:01
Ludas04TWD

Jinak podle me to tvurci oficiálně nepotvrdili z důvodu toho, že chtějí aby se teď všichni fanousci soustredili na Dead City a Fear a nerozptylovali dalším spin offem, podle me po premiere Ded City se uz i dockame nejakyho teaseru k Darylovi …

14.5.2023 | 15:30:09
Basim

Deril je hlavní postava pc hry Death straiding a také možná bude i jeho postava v Silent hillu oni to myslím už ukazovali v remaku Sailen hill

15.5.2023 | 8:54:19
Mishka

#1 Ludas04TWD: Tomu se říká manifestace.

17.5.2023 | 14:50:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama