The Walking Dead (Živí mrtví) Scott Gimple nás opět ujišťuje, že se i nadále pracuje na prvním filmu o Ricku Grimesovi

Scott Gimple nás opět ujišťuje, že se i nadále pracuje na prvním filmu o Ricku Grimesovi

Scott Gimple nás opět ujišťuje, že se i nadále pracuje na prvním filmu o Ricku Grimesovi

Tvůrci seriálu The Walking Dead se stále věnují trilogii o Ricku Grimesovi, která je prozatím v nedohlednu. Co o tomto očekávaném projektu bylo nově prozrazeno?

29 4
9.1.2021

Už to jsou dva roky, co bylo oznámeno, že se dočkáme filmů s Rickem Grimesem. Původně se počítalo se dvěma filmy, nyní se fanoušci připravují rovnou na trilogii. Práce na prvním snímku se protáhly už v roce 2019 a loňský rok se protáhly ještě více, protože udeřila koronavirová krize. Tvůrce Scott Gimple nás však i nadále ujišťuje, že se filmů dočkáme.

„Povím vám něco, co jsem už říkal, ale rád bych to zopakoval. Práce na prvním filmu pokračují, dočkáte se ho. Všichni na na něm usilovně pracujeme, a to i v podmínkách, ve kterých nyní žijeme. Film je však mnohem komplikovanější než seriál. Jedna epizoda seriálu nám trvá natočit osm dní, film je něco naprosto jiného. Bude to ale úžasná podívaná, a to už jenom kvůli tomu, jak dlouho nám to trvá,“ řekl tvůrce Scott Gimple.


(Kdypak se tě dočkáme, Ricku? Foto: AMC)

Scénář k prvnímu filmu s Rickem by měl být pomalu hotový, poté by měl jen proběhnout casting a mohlo by se začít natáčet. Doufejme, že k tomu dojde už tento rok. Natáčení však bude určitě probíhat delší dobu, protože tvůrci vytváří plnohodnotný film, který bude mít premiéru v kinech.

Snímek se určitě dočká velkého rozpočtu, přičemž, až půjde do kin, bude lákat jak diváky seriálu The Walking Dead, tak i zcela nové diváky, kteří se na tento seriál nedívají. Filmu se ujala společnost Universal, která doufá, že se snímek nakonec podívá do kin. Pokud však budou kina zavřená, tak existuje možnost, že se filmu dočkáme na AMC+. Tomu se však stanice bude chtít vyhnout, protože v kinech může očekávat mnohem větší tržby.

Zdroj článku: Comic Book

Diskuze /6

Leon

Dobrá zpráva, prý film obdržel hodnocení R, což by znamenalo, že už je scénář hotov a brzy se bude natáčet.

#2 66miso11r
9.1.2021 | 14:50:47
66miso11r

#1 Leon: ta PARADA

9.1.2021 | 21:55:10
Jirka 007

Super

10.1.2021 | 13:12:19
Cermb0

Než se to dotočí, tak snad už budou kina v pohodě…

#5 Leon
10.1.2021 | 14:03:23
Leon

#4 Cermb0: Pokud nějaká kina vůbec ještě v té době budou. :D

10.1.2021 | 16:56:38
zvirka

Jak to tak čtu, tak to vypadá tak nejdřív na rok 2023. Podle mě to trvá už příliš dlouho. Natáčení chápu, že se nemohlo realizovat, ale scénář už mohli mít dávno hotový.

11.1.2021 | 16:32:37
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S10E22: Here's Negan

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás