The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Seriál o Darylovi hlásí nové herecké posily a přesun natáčení do pevnosti

Seriál o Darylovi hlásí nové herecké posily a přesun natáčení do pevnosti

Natáčení seriálu o Darylu Dixonovi z Francie pořád pokračuje a k obsazení se přidala pětice nových herců. Kromě toho jsme se dozvěděli, že se bude natáčet v pevnosti z devatenáctého století.

12 1
13.2.2023

K herci Normanu Reedusovi se nejdříve připojili Clémence Poésy jako postava Isabelle a Adam Nagaitis jako Quinn. Nyní se k této trojici přidává pětice nových přírůstků.

Anne Charrier se objeví jako postava Genet, Eriq Ebanouey jako Fallou, Laïka Blanc-Francard jako Sylvie, Romain Levi jako Codron a Louis Puech Scigliuzzi jako Laurent. Všichni jsou to francouzští herci, takže ve světě nejsou tolik známí.

Také jsme se dozvěděli, že se natáčení v nejbližších dnech přesune do pevnosti Fort de Cormeilles, která leží blízko Paříže. Natáčet se tam bude až čtyři týdny.

Stanice také zveřejnila krátký popis seriálu: „Daryl je vyplaven na pobřeží Francie a snaží se dát dohromady svou mysl, aby zjistil, jak a proč se tam dostal. Seriál bude sledovat jeho cestu skrz zničenou, ale stále nezlomnou Francii, doufajíc, že se vrátí domů. Avšak vztahy, které cestou naváže, začnou jeho plán komplikovat.“

Zdroj: AMC

Diskuze /4

Brooks W. Here

Wau, parádna lokácia! Nemôžem sa dočkať, s čím tvorcovia prídu!

13.2.2023 | 17:13:21
zvirka

Pevnost Boyard se zombíkama, už se těším :)

13.2.2023 | 20:41:31
Stardos

Je fajn, že je fakt francouzské obsazení :D Upřímně mě fakt zajímá, co mají plánu, vzhledem k tomu že se Melissa nejspíše připojí do druhé série.

14.2.2023 | 0:03:36
md1882

Spíše mě zajímá jeho první reakce na tamní zombíky a jak bude muset sprintit :D

14.2.2023 | 17:05:21
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama