The Walking Dead (Živí mrtví) Tvůrce Scott M. Gimple mluví v rozhovoru o finále sedmé série

Tvůrce Scott M. Gimple mluví v rozhovoru o finále sedmé série

Tvůrce Scott M. Gimple mluví v rozhovoru o finále sedmé série

Ihned po odvysílání posledního dílu sedmé řady byli tvůrci vyzpovídáni, aby prozradili další informace z finále. Přečtěte si rozhovor, který poskytl Scott M. Gimple.


18 0
13.4.2017

Reportér: Měli jste tam flashbacky s Abrahamem, Maggie měla velký proslov o Glennovi, který se na konci prvního dílu rozhodl zachránit Ricka, a všechno se dalo do pohybu. Každé finále máte takové, že reaguje na něco z minulosti, ale tady toho bylo opravdu hodně, že?
Scott M. Gimple: Věřte mi, já se pořád vracím zpátky. Myslím, že se o to pokouším v každém finálním dílu. (Směje se.) Možná v každé epizodě. Víceméně jsme dávno věděli, kde skončíme. Všechno jsme ještě neměli uzavřené, ale věděli jsme, jak to chceme udělat. Každý rok je neuvěřitelně uspokojivé dojít na konec a vracet se tak na začátek. V tomto případě se to týkalo především Maggie a Sashy.

Byl Sashin osud zpečetěn ve chvíli, kdy byl zpečetěn Abrahamův?
Byla to jedna z věcí, jak to mohlo dopadnout. Vždycky je na tyto myšlenky prostor. Nakonec však velmi litujete, že to je velkou součástí Sashina příběhu. Ztráta Abrahama, prahnutí po pomstě a napravení světa. O tomhle byla její cesta. Chtěla tu být pro Maggie, ale měla své vlastní poslání. Věděli jsme, jaký bude její příběh. Napadlo nás, kde skončí. Sonequa Martin-Green a já jsme se o tom od začátku roku bavili, že po Abrahamově smrti takto dopadne.


To, co se stalo Sashe, bylo jiné než to, co se v komiksech stalo Holly. Mají tyto změny co do činění s tím, že výměna zombie zajatce proběhla už ve Fear the Walking Dead?
Řeknu vám, že rozdíly tu byly vždy, dokud jsme se neujistili o tom, jak Sasha dopadne. Co vím, tak Holly byla v komiksech Neganova oběť. Takto se to v seriálu nestalo, protože to byla Sashina volba. V seriálu chtěl Negan využít Sashu jako svou páku, zatímco v komiksech byla Holly v podstatě jakýmsi útokem ze zálohy. Ve Fear the Walking Dead to bylo jednání z nouze. Náš příběh byl o tom, aby právě Sasha v této věci řekla své poslední slovo. K tomu jsme tu měli Eugeneův příběh, který zahrnoval otrávení Negana. Tyto dvě linky se nakonec spojily. A mně se líbilo, jak to nakonec Eugene a Sasha sehráli. Jsou to naprosto rozdílné postavy. Máte tu jednu postavu, která je ochotna se obětovat, a druhou, která nemá nic proti tomu se přidat ke Spasitelům. Tito dva tvořili naprosto rozdílné postavy, ale i přesto byli přáteli.

Myslím, že největší scénou pro většinu fanoušků bylo to, jak Rick mluvil tváří v tvář s Neganem a řekl mu, že všichni už jsou vlastně mrtví.
Přesně tak, takto v podstatě začala sedmá série, tedy tak, že na sebe koukají tváří v tvář. Andy to zahrál velmi působivě. Působilo to úžasně, silně a emocionálně. Byl jsem z toho nadšený. Jak z epizody, tak i z toho, jak to režisér Greg Nicotero zvládl.

Vždycky rád slyším, že existují scény, které se nevlezly do epizody. Jsou tu nějaké scény, které jste chtěli natočit a neudělali jste je, nebo scény, které jste natočili, ale nevlezly se do dílu?
Je tu pěkná scéna mezi Rickem, Carlem a Michonne a já doufám, že jsem ji zařadil do vystřižených scén. Měla vás trochu připravit na scénu mezi Rickem a Neganem, ale nakonec nebyla zapotřebí. Ale je to pěkná scéna. V tomto případě šlo skutečně o čas, samotný díl měl hodinovou stopáž a tohle byla celkem dlouhá scéna. Nebyla zas tak důležitá, ale měl jsem ji opravdu rád. Věřím, že bude součástí vystřižených scén.

Zdroj článku: EW; Foto: AMC

Diskuze /5

TOMASH

Taky sledovany serial, tolko moznosti a financii… A stale nie su schopni zohnat cloveka kt. by tomu dodal stavu, hlavne dialogom.

#3 Diefly
13.4.2017 | 17:43:57
WolverineCzE

Spíš aby dali porážku hrdinu aby Negan výhral na Rickem a Darylem káždy americký seriál skončí happy endem.

14.4.2017 | 8:29:28
Diefly

#1 TOMASH: Souhlas, ty dialogy jsou častokrát k pláči..

14.4.2017 | 14:51:37
shootx

Hlavne ze tam daj d.bilni srnku neni to potom o nejaky rozpoctu ale o napadu

14.4.2017 | 15:12:39
KosSs

Pro mě bylo finále silně režisérsky nezvládnuté … chyběla gradace napětí. Při sledování jsem byl klidný jako Indická kráva. Jo a frajer Kárl prostřelí dvoum maníkům nohy a zbytek kolem něho s prsty na spouštích koukají jak na ducha.

14.4.2017 | 22:49:24
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás