The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 120×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Cailey Fleming (Judith Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Chandler Riggs (Carl Grimes), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Steven Yeun (Glenn Rhee), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Cooper Andrews (Jerry)

Tvůrkyně prozradila, proč se v posledních epizodách nevyřešil osud Přímořska

Tvůrkyně prozradila, proč se v posledních epizodách nevyřešil osud Přímořska

I když zakončení seriálu The Walking Dead mělo nějaké ty mouchy, celkově si vysloužilo kladné hodnocení. Jedním z největších nedostatků však byl otevřený osud Přímořska. Proč se tato zápletka neuzavřela?

6 0
20.2.2023

Na konci šestnácté epizody Acts of God obsadili vojáci Společenství, kteří se zodpovídali Lanceovi Hornsbymu, Alexandrii a Hilltop, a sám Lance se objevil v Přímořsku. Tam jeho vojáci nahnali obyvatele komunity na jedno místo a Lance si pak hodil mincí. Diváci očekávali, že je nechal všechny zmasakrovat, ale to jsme neviděli, vlastně jsme se nedozvěděli téměř nic.

Když se o několik epizod později v seriálu objevili Luke a Jules, pouze řekli, že s vojáky bojovali a oni dva utekli. Víc toho o Přímořsku, Cyndii ani Rachel nebylo zmíněno. Tuto otázku nyní vysvětlila tvůrkyně Angela Kang, když se jí na to na Twitteru zeptali fanoušci:

„Nejsou mrtví. Pro finále jsme měli naplánovanou scénu z Přímořska, ale ještě před jejím natočením jsme ji museli vystřihnout kvůli neočekávaným okolnostem, které se na natáčení vyskytli (občas se to bohužel stává). Někdy se k některým postavám nemůžeme vrátit, protože herci jsou již nedostupní. Přímořsko bylo přístavní komunitou a jeho obyvatelé se často vydávali na dlouhé cesty na moře kvůli lovu ryb – to podle mě dělala Cyndie, když vojáci Společenství zaútočili. Rachel pak proti nim vedla boj.“

(Cyndie i Rachel by měly být naživu. Foto: AMC)

Diskuze /3

simonideos

Tak to už je teď stejně jedno, když seriál skončil, když to nemohli natočit, tak to aspoň nějaká postava mohla zmínit, jaký byl osud přímořska. Prostě se na to vykašlali.

20.2.2023 | 18:15:06
Stardos

Prostě zapomněli v důsledku toho všeho :D Tak jako když (extrémně začínám pochybovat) obnoví Tales, tak by mohli udělal epizodu o Cyndie a Rachel

20.2.2023 | 20:04:43
Sapphire1977

ako by povedali Muppeti:

The question is, who cares?

22.2.2023 | 7:40:01
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Konec The Walking Dead

Seriál The Walking Dead odstartoval svou existenci na podzim roku 2010 a skončil na konci roku 2022. Byl tu s námi dlouhých dvanáct let, ale vše musí jednou dojít na svůj konec. Pokud chcete seriál podpořit a zároveň ukázat, jak vás bavil, ohodnoťte jej. Můžete také ohodnotit jednotlivé postavy a epizody

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead, The Walking Dead: World Beyond, Tales of the Walking Dead, The Walking Dead: Dead City, The Walking Dead: Daryl Dixon a The Walking Dead: The Ones Who Live. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto další projekty samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama