The Walking Dead (Živí mrtví) Andy

Andy

Andy

Dobrosrdečný člen kolonie Hilltop.

Sezóny 3
2016 - 2017

O Andyho životě před apokalypsou víme pramálo. Pravděpodobně žil někde v okolí státu Virginie, odkud se po nákaze vydal do oblasti, kde později vznikla kolonie Hilltop. Andy byl jedním z prvních obyvatelů této komunity přeživších.

Po klidném období přišly krušné časy. Na kolonii Hilltop narazili Spasitelé, kteří toto místo začali vykořisťovat. Hilltop jim musel pravidelně dodávat polovinu toho, co vyprodukovali, a proto byl Gregory nucen pověřit muže, kteří Spasitelům budou dovážet jejich požadované suroviny. Andy patřil k těm, kteří tyto věci dováželi Spasitelům na odlehlou základnu.


Vše se však pokazilo ve chvíli, kdy Spasitelé přiměli tyto poslíčky k tomu, aby zabili Gregoryho. Andy s tím sice nesouhlasil, ale nemohl dělat nic jiného, protože jim Spasitelé hrozili smrtí. Gregory byl nakonec pouze zraněn, protože ho zachránili lidé z Alexandrie. Andy následně souhlasil s tím, že by všichni měli odlehlou základnu napadnout, a proto k ní dovedl Ricka a ostatní.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
23A

Nic moc

5.4.2020 | 10:50:57
ori

Lepší ako niektorí.

redaktor
14.10.2019 | 10:20:26

Stav překladu

Epizoda S10E17: Home Sweet Home

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, tak mě můžete níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Filmy The Walking Dead

Svět The Walking Dead již není tvořen pouze seriály, ale nově i filmy. První tři se zaměří na osud Ricka Grimese. Přečtěte si o nich něco více

Nejlepší epizody desáté série

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás