The Walking Dead (Živí mrtví)
92/100 - 1 085×

The Walking Dead(Živí mrtví)

Epidemie změnila drtivou většinu lidstva ve věčně hladové zombie. Malé skupiny přeživších se snaží najít mezi ruinami nový život, nebo si alespoň udržet ten nynější. Do tohoto světa se z kómy probouzí nicnetušící bývalý zástupce šerifa Rick Grimes. Jak dlouho asi může přežít?

USA | 2010 | Pauza
vysílání
11 sezón | AMC | 43 minut
žánr
Akční, Hororový, Katastrofický
hrají
Norman Reedus (Daryl Dixon), Melissa McBride (Carol Peletier), Andrew Lincoln (Rick Grimes), Lauren Cohan (Maggie Greene), Danai Gurira (Michonne Hawthorne), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Cailey Fleming (Judith Grimes), Chandler Riggs (Carl Grimes), Josh McDermitt (Eugene Porter), Seth Gilliam (Gabriel Stokes), Steven Yeun (Glenn Rhee), Ross Marquand (Aaron), Jeffrey Dean Morgan (Negan Smith), Alanna Masterson (Tara Chambler), Sonequa Martin-Green (Sasha Williams)

Annie Smith

Annie Smith

Neganova nová manželka, která navíc čeká jeho dítě.

Sezóny 1
2022 - 2022

Poté, co Negan definitivně opustil Alexandrii, se stal součástí nedaleké skupiny přeživších, ve které si brzy získal vysoké postavení. Dokonce tu našel i ženu, do které se zamiloval a následně si ji vzal. Tou se stala Annie, která později začala čekat jeho dítě.

Annie je milá a dobrosrdečná žena, která pro lidi své skupiny představuje někoho, kdo by je mohl vést. Když si vzala Negana za muže, věděla, co všechno udělal, ale odpustila mu to, protože po vypuknutí apokalypsy spousta lidí, včetně jí samotné, udělala něco špatného.


Negan nepočítal s tím, že ještě někdy narazí na členy své bývalé komunity, ale stalo se tak ve chvíli, kdy byl zrovna s Annie venku. Skupiny následně spojí své síly, aby se mohly postavit vojákům Společenství, kteří ohrožují jejich životy.

Annie Smith je…

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
ori

Zatiaľ nič moc.

webmaster
6.7.2022 | 19:10:34

Stav překladu

Epizoda S11E16: Acts of God

cz100%
DOKONČENO

Překlad: @Xavik a @joyeux

České titulky sedí na lehce dohledatelné verze.

Po zhlédnutí epizody nezapomeňte díl ohodnotit. Vyjádřit svůj názor k tomuto dílu můžete v tomto fóru.
_____________­________________________

Podpora překladu

Pokud se vám líbí mé titulky nebo má práce na webu, můžete mě níže podpořit. Budu vděčný za jakýkoliv příspěvek.

Další seriály

Seriál The Walking Dead se odehrává v širším univerzu, jehož součástí jsou i seriály Fear the Walking Dead a World Beyond. Pro fanoušky The Walking Dead jsou tyto dva další samozřejmostí, a proto byste měli vidět i je. 

Reklama

Nejlepší epizody jedenácté série

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama