The Walking Dead (Živí mrtví) Bertie

Bertie

Bertie

Členka kolonie Hilltop, která stojí v čele lidí, jež se chtějí přidat na stranu Maggie.

Sezóny 2
2016 - 2017


Bertie se po vypuknutí apokalypsy přidala ke kolonii Hilltop, což je skupina přeživších, které vede muž jménem Gregory. Bertie obstarává pro svou skupinu zásoby, jež se nachází v okolí jejich kolonie. Pochopitelně je nehledá sama, ale se svou skupinou. Jinak o Bertie a jejím životě před apokalypsou nevíme vůbec nic.

Na jedné z vyjížděk se něco pokazilo, a proto byla Bertie se svou skupinou nucena se ukrýt v jedné budově před chodci. Zachránili je však Rick a jeho skupina, čímž u Bertie získali sympatie. Objevili se tam díky Ježíšovi, který je obeznámil s kolonií Hilltop.


Obyvatelé Hilltopu začnou být postupem času nespokojení s tím, co se s jejich domovem děje. Gregory není schopen jednat se Spasiteli, a proto se určitá skupina místních, které velí Bertie, rozhodne se Spasiteli bojovat. Gregory je ihned odmítne, a proto požádají o pomoc Maggie.

Foto: AMC

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Stardos

Já jen doufám, že se nejedná o Briannu a teprve nám ji představí. Fakt by se mi nelíbilo, že by se Brianna jmenovala Bertie

6.5.2017 | 12:20:17

Nominuj Ednu na Křišťálovou lupu

Pomoz Edně usednout na trůn v kategorii Zájmové weby 

Hlasujte pro Ednu!

Pozor na spoilery

Pokud chcete znát spoilery k dalším epizodám či se chcete podělit o to, co jste se z internetu o nových dílech dozvěděli, tak zavítejte do spoilerové diskuze, kde se můžete bavit o spoilerech. Ve všech ostatních diskuzích budeme podobné příspěvky mazat.

Reklama

Nepřehlédněte

Co nás čeká v osmé řadě?

Co nás čeká v osmé řadě?

Sedmá série The Walking Dead je za námi a nás teď čeká dlouhé, minimálně půlroční, čekání. Pojďte se podívat na to, čeho bychom se měli v osmé řadě dočkat.

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny

Hlídejte si nás